"M jak miłość" odcinek 1391. Marcin wyznaje Izie miłość na oczach Ani! Co zrobi dziennikarka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Chodakowski wciąż kocha Izę? Na to wygląda! Marcin już w 1391. odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na szczere wyznanie przy szpitalnym łóżku Izy, a to wszystko na oczach Ani. Co zrobi dziennikarka, gdy odkryje, że Chodakowski wciąż darzy uczuciem Skalską?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1391. w poniedziałek, 22.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnie zawirowania w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) mocno zbliżyły go do Ani (Maria Pawłowska), która wspiera Chodakowskiego w opiece nad dziećmi. Dziennikarka naraża swoje życie i jest obecna przy Marcinie cały czas - nawet kiedy ten ukrywa się przed nieobliczalnym Arturem (Tomasz Ciachorowski). Czy Ania i Marcin pokonają wspólnie wszystkie problemy i stworzą wkrótce udany związek? Nie zanosi się na to.

Po wyjściu z aresztu Marcin dowie się od Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), że Iza (Adriana Kalska) wcale nie umarła i przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Przejęta sprawą Ania zaproponuje natychmiast Chodakowskiemu, że zawiezie go do Niemiec.

Artur będzie prześladował Izę do końca życia! Co zrobi Lewińska? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Przy szpitalnym łóżku Chodakowski całkowicie się rozklei i wyzna Izie, że nie chce jej stracić. Pech sprawi, że usłyszy to również Ania, przekonana do tej pory, że Marcina ze Skalską już nic nie łączy. Czy szczere wyznanie Marcina skierowane do Izy wpłynie na jego relację z Anią i dziennikarka odwróci się od Chodakowskiego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×