"M jak miłość" odcinek 1392. Iza przeprasza Marcina za wszystkie kłamstwa! Chodakowski jej wybaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Iza i Marcin w końcu razem? W 1392. odcinku dojdzie między nimi do szczerej rozmowy, w której wyjaśnią sobie wszystkie sprawy. Skalska przeprosi Chodakowskiego, za kłamstwo w sprawie Mai. Jaka będzie reakcja Marcina? Wybaczy Izie?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1392. we wtorek, 23.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Czy to już koniec dramatu Izy (Adriana Kalska)? Wszystko na to wskazuje! Skalska wybudzi się w końce ze śpiączki i wróci do Polski, a przy jej łóżku będzie czuwał nie kto inny, a sam Marcin (Mikołaj Roznerski). Do warszawskiego szpitala zawita również Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) z małą Majką.

To wtedy Skalska postanowi wyjaśnić Marcinowi wszystkie sprawy i przeprosić go za kłamstwo w sprawie Mai!

-Nie miałam okazji cię przeprosić za to wszystko, co musiałeś przejść. Po tym naszym rozstaniu i jak się okazało, że jestem w ciąży i życie Mai jest zagrożone… - wyjaśni Iza
-Iza, ja wiem, że było ci ciężko – przerwie jej Marcin.
-Nie miałam siły. Dałam się omotać Arturowi. Nie byłam w stanie z tego wyjść, a później było już tylko gorzej. On mnie bił. Przepraszam – doda matka Mai.
-Tamto już jest nieważne. Teraz najbardziej liczy się to, żebyś wyzdrowiała. Nasza córeczka na ciebie czeka. Tylko to się liczy – powie czule Marcin gładząc Izę po policzku.

Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Iza i Marcin po wyjaśnieniu sobie wszystkich spraw wrócą do siebie i będą razem wychowywać Maję i Szymka? Po długiej i wyczerpującej walce - ucieczkach, pobycie w więzieniu - sąd w końcu uznał Marcina (Mikołaj Roznerski) oficjalnie za ojca Mai. Zwycięstwo nad Arturem (Tomasz Ciachorowski) Marcin będzie świętował wśród najbliższych - będą balony, łzy szczęścia i wspólna kolacja. Radości nie będzie końca, bo w 1392 odcinku "M jak miłość" Artur zostanie w końcu aresztowany.

Zobacz galerię

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×