"M jak miłość" odcinek 1392. Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Marcin z "M jak miłość" może świętować! Dzięki pomocy Budzyńskiego i przyjaciół udało mu się wygrać z Arturem. Sąd uznał wreszcie, że Chodakowski jest ojcem Mai i może opiekować się dziewczynką. Czy to koniec wojny ze Skalskim? Jak potoczą się losy Marcina i Izy z "M jak miłość".

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1392. w poniedziałek, 22.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Na tą wiadomość czekali chyba wszyscy fani "M jak miłość". Po długiej i wyczerpującej walce - ucieczkach, pobycie w więzieniu - sąd w końcu uznał Marcina (Mikołaj Roznerski) oficjalnie za ojca Mai. Zwycięstwo nad Arturem (Tomasz Ciachorowski) Marcin będzie świętował wśród najbliższych - będą balony, łzy szczęścia i wspólna kolacja. Radości nie będzie końca, bo w 1392 odcinku "M jak miłość" Artur zostanie w końcu aresztowany.

Szymek poznaje Maję! Jak mały Chodakowski zareaguje na to, że ma siostrę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co w tym czasie będzie z Izą (Adriana Kalska)? Skalska powoli będzie wracała do zdrowia, ale nie pocieszy się długo wolnością od okrutnego męża. Czy Skalski pójdzie siedzieć na długie lata? Zdjęcie opublikowane przez Tomasza Ciachorowskiego na Instagramie może temu przeczyć, bo fotografię z Adrianą Skalską, czyli serialową Izą podpisał:

i że cię nie opuszczę aż do śmierci

Wygląda więc na to, że Artur jeszcze przez długi czas będzie zatruwał Izie i Marcinowi życie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ale pech (gość)

    Ryza poznal przwde o Arzu i zabral ja do grobu.

    11.10.2018 12:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×