"M jak miłość" odcinek 1392. Marcin wygrywa sprawę sądową z Arturem! Skalski pójdzie do więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po wielu dniach dramatu Marcin w końcu może odetchnąć z ulgą! Chodakowski wygra sprawę sądową przeciwko Arturowi! Sprawdź, co wydarzy się w 1392. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1392. we wtorek, 23.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) zabrał Maję (Anna Wierzchoń) po wypadku, w wyniku którego Iza (Adriana Kalska) zaginęła. Artur (Tomasz Ciachorowski) długo nie dawał za wygraną i robił wszystko, aby odnaleźć Chodakowskiego i odebrać mu Maję. W końcu Marcin został aresztowany.

Artur dowiaduje się, że Iza przeżyła wypadek! Będzie chciał ją zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1392. odcinku "M jak miłość" Iza wraca powoli do zdrowia. Polska policja została już poinformowana przez niemieckich lekarzy o wydarzeniach minionych tygodni. Kobieta zezna, że jej mąż – Artur Skalski – nękał ją i zastraszał oraz, że sfałszował wyniki badań DNA podając się za ojca Mai!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin razem z Andrzejem (Krystian Wieczorek) jedzie na kolejną rozprawę w sprawie Mai. Okazuje się, że sąd wziął pod uwagę zeznania Izy i tym razem Chodakowski wygrywa, a sąd oficjalnie uznaje go za ojca małej. Teraz to Artur zostaje aresztowany! Czy to koniec koszmaru Izy i Marcina?

Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×