"M jak miłość" odcinek 1392. Narkotyki w Grabinie! Niepewny los córki Mostowiaków! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To musiało się tak skończyć. Sobańska chce zrobić wszystko, by Bartek trafił za kratki, a Ula wróciła do jej syna Janka. Kobieta w 1392. odcinku "M jak miłość" posunie się do... podrzucenia ukochanemu Mostowiaczki narkotyków. Czy matka Janka dopnie swego i Bartek naprawdę wróci za kratki?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1392. w poniedziałek, 22.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kochająca matka zrobi dla swojego dziecka bardzo wiele. Posunie się nawet do strasznych czynów, byleby tylko uszczęśliwić pociechę. W 1386. odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) dostał anonimowe „zaproszenie” do lokalnego pubu, w którym czekał na prywatny detektyw (Maciej Zacharzewski) z kopertą z gotówką. Mężczyzna poradził Bartkowi, by porzucił Ulę (Iga Krefft) i „zniknął”.

Kiedy jednak chłopak odmówił, detektyw i Sobańska (Ewa Kasprzyk )postanowią „usunąć” go w inny sposób.
- Załatwimy to inaczej. Wie pan, jak ma się pecha, to z warunkowego zwolnienia znów można trafić do więzienia… Można?
- Tak, to się da zrobić…
- To na co pan jeszcze czeka?

Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Matka Janka dopnie swego w 1392. odcinku "M jak miłość". Jeden z ludzi, których wynajęła podrzuci do auta chłopaka Uli narkotyki. Policja od razu Lisieckiego zatrzyma i przeszuka jego samochód.

Czy Ula zrozumie w końcu, że Bartek nie jest wcale „dobrą partią” i wróci do Janka, który może w przyszłości zapewnić jej dostatnie, spokojne życie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×