"M jak miłość" odcinek 1393. Bójka w Grabinie i powrót oszusta Roberta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1393. odcinku "M jak miłość" dojdzie do bójki w Grabinie! Poza tym powróci Robert, a Marek będzie miał problemy w pracy. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1393. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnym, 1393. odcinku znowu czeka nas duża dawka emocji! Mieszkańcy Grabiny ani na chwilę nie będą mogli złapać oddechu. Najbardziej ciśnienie skoczy Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), gdy do jej sklepu zajrzy... Robert (Krzysztof Tyniec)! Oszust matrymonialny, który złamał jej serce, wyjdzie z więzienia na przepustkę i wyzna „ukochanej”, że nie umie o niej zapomnieć. - Nawet nie wiesz, jaki jestem szczęśliwy, że cię widzę... Tęsknię za tobą cały czas! A tam, gdzie jestem... mam bardzo dużo czasu na tęsknotę i na myślenie... . Początkowo Zofia nie da się nabrać na jego sztuczki. -Znowu te twoje kłamstwa! Nie mogę tego słuchać! Przyjdź jak zaczniesz mówić prawdę! Albo w ogóle nie przychodź, oszuście! - wykrzyczy mu Kisielowa. Niestety, później zmieni zdanie i umówi się z nim wieczorem na dancing. Czy znowu uwierzy w kłamstwa Roberta?

Samobójstwo Janka na posterunku w Lipnicy?! Policjant zabije się po rozstaniu z Ulą? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W sklepie, do seniorki zgłosi się jej pracownica Weronika (Marta Wiśniewska). Poprosi szefową o pomoc - powiedziała mężowi (Przemysław Furdak) o swoim romansie z policjantem Robertem (Filip Gurłacz) i zażądała rozwodu. - Powiedziałam mężowi, że kocham Roberta i chcę rozwodu… A on powiedział, że go zabije! Chciałam Roberta ostrzec, ale on nie odbiera ode mnie telefonów... Boże, co ja narobiłam... - Weronika będzie kłębkiem nerwów. Kisielowa zachowa spokój - Przynajmniej się przekonasz, ile ten twój Robert jest wart! Choć nie spodziewałabym się zbyt wiele…. Tymczasem na posterunek przyjdzie mąż Weroniki i rzuci się na Roberta z pięściami! - Ty, gnoju… Odpieprz się od mojej żony! - wykrzyknie. Napstnika na ziemię powali Sonia (Barbara Wypych).

W finale odcinka kłopoty będzie miał Marek (Kacper Kuszewski). Wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska), że ktoś ciągle prowadzi z nim "cichą wojnę" i składa na niego donosy. - Ktoś cały czas na mnie donosi. Na dodatek zamówienia z hurtowni spadły mi o ponad 60 procent, jakaś konkurencja się pojawiła… Uważałem się za sprawnego biznesmena, rekina w branży, a tu w praniu wyszedł... „Mareczek z Grabiny”. Kto chce zaszkodzić Mostowiakowi? Odpowiedź w najnowszych odcinkach "M jak miłość"!

Wiemy, kiedy ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim! Dokąd wyjedzie Marek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×