"M jak miłość" odcinek 1393. Donos na firmę Marka Mostowiaka! Czeka go bankructwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Marek wpadnie w poważne kłopoty, po tym jak ktoś złożył na jego firmę donos do Inspektoratu Ochrony Środowiska. Urzędnicy każą Markowi wybudować większą oczyszczalnie, a na to nie będzie go stać… Czy jego firma przetrwa? Sprawdź, co wydarzy się w 1393. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1393. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nad biznesem Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) zbierają się czarne chmury. Gdy razem z Ewą (Dominika Kluźniak) wrócą z Dublina do Grabiny będą na nich czekać same złe wiadomości. Ktoś złożył na niego donos do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Teraz urzędnicy każą mu wybudować większą oczyszczalnię. Mostowiaka nie stać na taki wydatek. Na domiar złego Bartek (Arkadiusz Smoleński) przekaże szefowi, że hurtownicy zaczęli kupować od konkurencji, która nagle zaczęła sprzedawać po znacznie niższych cenach.

Paweł zabiera Julkę do Grabiny. Jak przyjmie ją Barbara? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1393. odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie zaczynają się zastanawiać na tym kto stoi za tą sprawą. Barbara (Teresa Lipowska) będzie przekonana, że za niepowodzeniem jej syna stoi Starski (Radosław Krzyżowski), który nie mógł się pogodzić z tym, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odtrąciła jego uczucia. Mostowiakowa podzieli się swoimi podejrzeniami z córką, która wprost zapyta Kamila, czy to on stoi za atakiem na przetwórnię. Starski jednak wszystkiemu zaprzeczy, a a po wyjściu Marysi poprosi mecenas Ninę Janiszewską (Katarzyna Jamróz), by zebrała szczegółowe informacje na temat całej sprawy.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wszystko wskazuje na to, że Marek będzie musiał zamknąć firmę. Wydaje się jednak, że wbrew podejrzeniom Barbary to nie Starski stoi za podstępem. Kto, jeśli nie on, mógłby chcieć zaszkodzić rodzinie Mostowiaków? Czy może jednak uda się uratować rodzinny biznes? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać na najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość"! Oglądajcie koniecznie!

Artur oświadcza się Marysi! Siostra Rogowskiego na imprezie zaręczynowej! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×