"M jak miłość". odcinek 1393. Julka i Paweł w Grabinie! Miłosne uniesienia nad rzeką? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Paweł zabierze Julkę na wycieczkę do Grabiny, by oficjalnie przedstawić ją rodzinie jako swoją dziewczynę. Później porwie ją na romantyczny spacer nad rzekę... Co jeszcze wydarzy się w 1393 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1393. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo że Paweł (Rafał Mroczek) oficjalnie jest mężem Katii (Joanna Jarmołowicz), coraz bardziej angażuje się w związek z Julią (Joanna Kuberska). Dziewczyna, która kocha Zduńskiego od dawna, jest w końcu szczęśliwa, choć ciągle pamięta, że jej wybranek jest niezupełnie "wolny".

Paweł będzie walczył o Julkę! Co z Katią i Kaliną? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1393. odcinku Paweł postanowi zabrać Julkę do Grabiny, by pokazać jej miejsca, które kocha, i przedstawić ją babci - Barbarze (Teresa Lipowska) jako swoją dziewczynę. Rodzinną wieś opisze jako najlepsze, najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Barbara powita młodych serdecznie i widząc wnuka w końcu szczęśliwego, będzie zachwycona Julką! Podobnie jak Marysia (Małgorzata Pieńkowska). - Miła ta Julka... Dobrze jej z oczu patrzy i wiesz, jakoś tak od razu przypadła mi do gustu! Tak bym chciała, żeby im się jakoś ułożyło… - stwierdzi seniorka rodu.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po rozmowie z babcią i matką, Paweł namówi Julkę na spacer nad rzekę. - A może byśmy tak… trochę pobłądzili? Pobłądzili, pogrzeszyli… - zaproponuje Paweł, na co Julia oczywiście się zgodzi. Gdy w końcu dotrą nad rzekę, kobieta będzie pod wrażeniem uroków natury. - Dobrze mi tu z tobą, wiesz? - zdradzi Paweł. Po tym wyznaniu zrobi się romantycznie i... dojdzie do miłosnych igraszek! Niespodziewanie Julia przerwie tę miłą atmosferę i przypomni Zduńskiemu o jego "problemie". - Moja babcia zawsze mi powtarzała: nie zadawaj się z żonatymi mężczyznami… - zażartuje, na co Paweł pokaże jej papiery rozwodowe.

Rafał Mroczek o wyjeździe Katii i powrocie Anki. Kobiety znowu namieszają w życiu Pawła? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Przed wyjazdem Basia okaże wnukowi wsparcie. - Staraj się, Pawełku, staraj, bo dziewczyna jest tego warta… A twoja babcia zna się na ludziach jak mało kto! - powie nestorka rodu Motowiaków. Paweł postanowi pokazać Julce jeszcze jedno ważne dla niego miejsce - sad jego dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Czy Paweł w końcu znalazł miłość i Julka jest "tą jedyną"? Odpowiedź w najnowszych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×