"M jak miłość" odcinek 1393. Pijany Mateusz uderzy Marka! Wszystko przez jego nową miłość? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nad Markiem Mostowiakiem piętrzą się problemy zawodowe i rodzinne! W 1393. odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do awantury pomiędzy nim a jego synem. Spór zakończy się rękoczynami! Czy Marek zdoła zapanować nad sytuacją?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1393. w poniedziałek, 29.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) nie ma szczęścia w miłości. Najpierw szalone uczucie do nauczycielki (Olga Kalicka) doprowadziło go za kratki, a teraz jego związek z Lilką Banach (Monika Mielnicka), córką miejscowego cukiernika, też nie zapowiada się na szczęśliwy.

Donos na firmę Marka! Czeka go bankructwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lilka jest żądną przygód buntowniczką. W 1393. odcinku serialu namówi ona Mateusza do picia kradzionego alkoholu! Zakochani opróżnią nad rzeką całą butelkę. W trakcie randki Mateusz obieca ukochanej, że zostanie z nią w Grabinie na całe wakacje. Kiedy kompletnie pijany wróci do domu, Marek (Kacper Kuszewski) od razu zauważy, że coś jest nie tak. Między ojcem a synem dojdzie do awantury! Mateusz oskarży Marka o to, że nie liczy się z jego zdaniem i oświadczy, że nie ma najmniejszej ochoty jechać do Dublina. Zdenerwowany senior rodziny odpowie:

Posłuchaj gówniarzu, nie ty o tym decydujesz. Po raz trzeci grzecznie cię proszę, idź do domu, do swojego pokoju!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W odpowiedzi Mateusz uderzy ojca i stwierdzi, że nikt nie będzie mu mówił, co ma robić! Ucieknie z domu prosto do swojej ukochanej. Na tym się jednak nie skończy całe zamieszanie. Pijanego chłopaka zauważy na podwórku Krzysztof Banach, wróg Mostowiaków i ojciec Lilki. Od razu zadzwoni do Marka i powie, że jak natychmiast nie zabierze syna, to wezwie na miejsce policję.

Bójka w Grabinie i powrót oszusta Roberta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Marek zdoła na nowo zapanować swoim życiem rodzinnym i zawodowym, czy może ostatecznie porzuci Grabinę i poszuka szczęścia za granicą? Jak potoczy się związek Lilki i Mateusza? Aby poznać ich losy oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×