"M jak miłość" odcinek 1394. Spotkanie Izy i Ani! Przyjaciółki czy rywalki? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1394. odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Izy i Ani! Czy kobiety będą w stanie się porozumieć? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1394. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) znowu pojawiła się Iza (Adriana Kalska), pozycja Ani (Maria Pawłowska) wydaje się być zagrożona. Dziewczyna obawia się, że Marcin wybierze Izę, a nie ją - w końcu mają razem dziecko i kiedyś bardzo się kochali. Decyzja Chodakowskiego, aby zostać z dziennikarką komplikuje wiele spraw.

Iza i Marcin już do siebie nie wrócą? Chodakowski zaproponuje Ani wspólne życie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1394. odcinku "M jak miłość" obie kobiety spotkają się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Iza przyjdzie do Kingi, by powiedzieć jej, że chce wrócić do pracy i pomagać ofiarom przemocy domowej, wzorując się na swoich bolesnych doświadczeniach. Kiedy okaże się, że w bistro jest też Ania, która wpadła na kawę, będzie to dla nich niezręczna sytuacja. Ania, widząc, że Iza przyszła z Mają (Anna Wierzchoń), zapyta kobietę czy może zobaczyć dziewczynkę. - Ale urosła... - stwierdzi Żakowska. Lewińska zaś, zdobędzie się na szczere wyznanie.
- Aniu, ja chciałam Ci podziękować. Wiem od Marcina ile dla niej zrobiłaś...
- Naprawdę nie ma o czym mówić...
- Jest. Dziękuję. Z całego serca
- powie Iza, a Ania tylko się uśmiechnie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Czy dla dobra dzieci obie kobiety bedą potrafiły się porozumieć? A może będą walczyły o Marcina? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli jeszcze poczekać, choć z reguły wiadomo, że trójkąty nie wróżą nic dobrego... Śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2.

Szymek chce mieć mamę! Kto nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×