"M jak miłość" odcinek 1394. Szczere wyznanie Izy! Podziękuje Ani za to, że była dla Mai jak matka! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1394. odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do spotkania Anią a Izą. Matka Mai odważy się na niełatwe słowa. Skalska nie będzie ukrywać swojej wdzięczności za to, że Ania zaopiekowała się jej córką. Czy dojdzie między nimi do porozumienia?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1394. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) zaczyna czuć się znacznie lepiej. Postanawia wraz z córką spotkać swoich przyjaciół w bistro. To właśnie w tym miejscu wpadnie na Anię (Maria Pawłowska) w 1394. odcinku serialu "M jak miłość". To spotkanie nie będzie przyjemne dla żadnej ze stron.

Iza i Marcin już do siebie nie wrócą? Chodakowski zaproponuje Ani wspólne życie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Skalska odważy się jednak na szczere wyznanie. Podziękuje Ani za opiekę na córką w czasie gdy razem z Marcinem (Mikołaj Roznerski) ukrywali ją przez psychopatą Arturem. Żakowska robiła w końcu wszystko co mogła by odciążyć Chodakowskiego w opiece nad dwójką dzieci. Czy zazdrość pozwoli Ani właściwie docenić gest rywalki?

Agnieszka (Magdalena Walach) i Joasia (Barbara Kurdeju-Szatan) potrafiły znaleźć ze sobą nić porozumienia, mimo uczuć żywionych do tego samego mężczyzny. Czy tym razem będzie tak samo? Jak w tej sytuacji odnajdzie się Marcin? Jak wpłynie to na dzieci? Oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Wiemy, kiedy ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim! Dokąd wyjedzie Marek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×