"M jak miłość" odcinek 1394. Szymek stawia sprawę jasno - chce mieć mamę! Kto nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1394. odcinku serialu "M jak miłość" Szymek zada Marcinowi pytanie, które zupełnie zbije go z tropu. Spyta go, kto będzie jego mamą. Sprawdź, co odpowie Marcin!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1394. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Szymek (Staś Szczypiński) powoli zaczyna gubić się w świecie, w którym otaczają go dwie kobiety tak bliskie sercu jego ojca. W 1394. odcinku serialu "M jak miłość" postawi sprawę jasno. Wprost zada Marcinowi (Mikołaj Roznerski) bardzo trudne pytanie:

Tato? Kto będzie moją mamą? Iza czy Ania?

Iza podziękuje Ani za to, że była dla Mai jak matka! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcin będzie całkowicie zaskoczony. Co więcej, nie będzie miał zupełnie pojęcia co odpowiedzieć synkowi. Jego odpowiedź będzie bardzo wymijająca:

A co to za pytanie jest? Iza jest mamą Mai, a Ania... Trudne pytania mi zadajesz. Poproszę o inny zestaw pytań, bystrzaku ty mój.

Później, gdy jego synek zaśnie, wyzna mu, że tak naprawdę to nie ma pojęcia, która z kobiet jest bliższa jego sercu. Czy ostatecznie będzie w stanie podjąć decyzję? Aby się tego dowiedzieć śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2.

Iza i Marcin już do siebie nie wrócą? Chodakowski zaproponuje Ani wspólne życie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×