"M jak miłość" odcinek 1394. Zosia potajemnie spotyka się z Erykiem! Joasia dowie się o tym? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zosia po długiej nieobecności znów pojawia się w "M jak miłość"! Po maturze i rocznym pobycie we Francji wraca do domu i nieźle namiesza. Choć wciąż wygląda niewinnie okaże się, że pobyt w europejskim mieście wyzwolił w niej niegrzeczną stronę.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1394. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Zosia (Julia Wróblewska), która nie często pojawiała się w serialu, zagości w nim na dłużej. Ostatni rok spędziła we Francji, jednak okaże się, że nie była za granicą tak grzeczna, jak mogłoby się wydawać. Jej powrót do domu i odkrywanie swojej kobiecości przyniesie niemało zmartwień Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), wychowującej dziewczynkę jak własną córkę. Poza młodzieżowym buntem, Zosia przeżyje płomienne uczucie.

Zosia w ciąży? Julka Wróblewska zdradziła kilka faktów [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Joanna dała kosza Erykowi (Rafał Szatan), ten jednak pozostawał oczarowany kobietą. Do czasu, aż między nimi stanęła Zosia, która nawet przy Joannie uwodziła przystojnego muzyka. Skandaliczne zachowanie dziewczyny zdenerwuje Chodakowską, co będzie niczym w porównaniu do reakcji na relację o kłopotach, jakie Zosia sprawiała we Francji Tarnowskiemu. Dodatkowo Zosia pod niewiedzą macochy wymknie się do klubu, by spotkać się z Erykiem, a tam, oprócz rozmów, dojdzie do gorących pocałunków i jeszcze gorętszych zdjęć!

Sytuację jeszcze bardziej komplikuje tajemnica, którą Eryk skrywa zarówno przed Joanną, jak i jej wychowanką. Czy Zosia i Eryk jeszcze bardziej dadzą się ponieść namiętności? Jak poradzi sobie Joasia? Koniecznie śledź najnowsze odcinki "M jak miłość"!

Julia Wróblewska kończy 20 lat! Jak zmieniła się serialowa Zosia? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×