"M jak miłość" odcinek 1395. Artur oświadcza się Marysi! Siostra Rogowskiego na imprezie zaręczynowej! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Oświadczyny w "M jak miłość"! Zanim jednak do nich dojdzie, Artur zostanie posądzony o kolejny romans! Co na to wszystko Marysia? Sprawdź, co wydarzy się w 1395. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1395. w poniedziałek, 5.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) bardzo zbliżyli się do siebie od czasy, gdy Rogowski podejrzewał, że może być chory na stwardnienie rozsiane. Na szczęście diagnoza okazała się być mniej poważna, ale to sprawiło, że byli małżonkowie znowu chcą spróbować wspólnego życia.

Maria i Artur spędzą ze sobą namiętną noc! Ich miłość odżyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1395. odcinku "M jak miłość" Basia (Maja Wudkiewicz) znajdzie pierścionek zaręczynowy i postanowi pomóc ojcu w oświadczynach. Zasugeruje, że powinien oświadczyć się Marysi w obecności całej rodziny, aby zmniejszyć ryzyko odmowy. Wcześniej jednak doradzi, aby wrócił do jubilera i wymienił pierścionek na ładniejszy. Kiedy o wszystkim dowiedzą się Barbara (Teresa Lipowska) i Kinga (Katarzyna Cichopek), rozpoczną się przygotowania do imprezy zaręczynowej!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W tym czasie w Polsce pojawi się siostra Artura, Agata (Katarzyna Kwiatkowska). Rogowski będzie próbował pocieszyć ją po tym, jak Agata przyłapała męża na zdradzie. Zobaczy ich Aga (Ina Sobala) i o wszystkim poinformuje Kingę. Rodzina zacznie podejrzewać, że Artur znowu zdradza Marysię! Wszystko się wyjaśni, gdy Artur przywiezie Agatę na imprezę. Kiedy Rogowski uklęknie i zacznie się oświadczać, Marysia będzie w szoku! W obecności wszystkich zgodzi się po raz drugi wyjść za Artura.

Marta wróci na rodzinną uroczystość! Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×