"M jak miłość" odcinek 1395. Paweł i Katia - rozwodu nie będzie! Co na to Julka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1395. odcinku "M jak miłość" Paweł i Katia spotkają się w sądzie, by raz na zawsze zakończyć swoje fikcyjne małżeństwo. Jednak nie wszystko pójdzie po ich myśli... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1395. w poniedziałek, 5.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek), który ciągle pakuje się w kłopoty, ma nadzieję, że w końcu wychodzi na prostą. Dzięki pieniądzom za małżeństwo z Katią (Joanna Jarmołowicz) spłacił swoje długi, jest w szczęśliwym związku z Julką (Joanna Kuberska) i w końcu ma odbyć się jego sprawa rozwodowa. Czy aby na pewno wszystko pójdzie po jego myśli?

Upojne chwile Julki i Pawła w Grabinie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Paweł niecierpliwie czeka aż w końcu będzie "wolny". Jednak Katia wcale nie jest pewna, czy chce kończyć małżeństwo. Jadąc z Pawłem do sądu poruszy delikatny temat. - Byłeś fajnym mężem, z klasą… Lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć.
- Co jest? Po cholerę mnie podpuszczasz?
- A co, jeśli nie? Jeśli cię nie podpuszczam? Jeśli dalej chciałabym być twoją żoną? U nas w Gruzji starzy ludzie uważają, że prawdziwa miłość przychodzi dopiero po ślubie…
- Przed tym, co ludzie uważają w Gruzji, uciekłaś do Polski!
- Nie przed wszystkim da się uciec… Nie jesteś zainteresowany?

Paweł szybko utnie dyskusje i uzna ją za żart, przecież kocha Julkę. Gdy dotrą do sądu, Katia pójdzie do łazienki i zostanie porwana przez Igora (Oleg Bakhrutdinov)! Krótko potem Paweł otrzyma sms od żony: Wybacz, Paweł, zmieniłam zdanie - nie chcę tego rozwodu. Nie dzwoń, nie szukaj mnie, za jakiś czas sama się do ciebie odezwę.

Kalina całuje Pawła! Zduński zdradzi Julkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Paweł, nieświadomy, że Katia została porwana, zrobi awanturę Kalinie (Karolina Sawka). Przecież szefowa obiecała mu prosty układ. -Poręczyłaś za nią! - wykrzyknie Zduński. Kalina będzie zdenerwowana - Przepraszam, skąd miałam wiedzieć…. Chwilę później, do firmy wkroczy Julka, pewna, że Paweł jest już po rozwodzie. Zduński od razu powie jej prawdę. Dziewczyna będzie załamana... Co stanie się z Katią? Czy Julka zerwie z Pawłem? Odpowiedzi na te pytania w nowych odcinkach "M jak miłość" tylko w TVP 2!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×