"M jak miłość" odcinek 1395. Pechowy dzień i fatalna pomyłka! Piotrek zostanie brutalnie pobity przez gruźnińskich gangsterów! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1395. odcinku "M jak miłość" pechowy dzień Piotra Zduńskiego zakończy się brutalnym pobiciem! Dostanie mu się z powodu Pawła? Sprawdźcie, co go spotka!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1395. w poniedziałek, 5.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1395. odcinku serialu "M jak miłość" Piotr Zduński (Marcin Mroczek) zanim wyjdzie z domu zobaczy Barbarę (Teresa Lipowska) czytającą horoskop. Babcia ostrzeże go, że gwiazdy nie wróżą mu nic dobrego - każda rzecz jakiej spróbuje się podjąć nie powiedzie się lub przyniesie mu jeszcze większego pecha! Zduński nic sobie z tego nie robi. Przecież to tylko zabobony! Szybko przekona się jednak, że mógł wziąć sobie tę przepowiednię do serca.

Paweł i Katia - rozwodu nie będzie! Co na to Julka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najpierw, przed wyjściem z pracy, zaleje się kawą. Potem zepsuje mu się samochód. Pomyśli przez chwilę, że być może w horoskopie kryła się odrobina prawdy:

Jestem racjonalnym facetem i nie wierzę w takie bzdury, ale najpierw kawa, a teraz to... Może ja powinienem zostać dzisiaj w domu?

Za namową Kingi (Katarzyna Cichopek) wyjdzie ostatecznie do pracy. Pech nie zamierza go jednak opuścić. Piotrek przegra z kretesem prowadzoną sprawę! Nie było to jednak najgorsze wydarzenie, jakie spotkało go w 1395. odcinku "M jak miłość". Stojący przed budynkiem gangster Igor (Oleg Bakhrutdinov), pomyli go z jego bratem i rzuci się na niego z pięściami!

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To będzie z pewnością jeden z najgorszych dni w jego życiu! Czy zły los się odwróci i teraz czeka go łut szczęścia? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×