"M jak miłość" odcinek 1396. Sobańska obwinia Ulę o próbę samobójczą Janka! Ma rację? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Weronika Sobańska jest przekonana, że jej syn chciał popełnić samobójstwo z powodu rozstania z Ulą Mostowiak! Sprawdźcie, jak przebiegnie spotkanie tych dwóch kobiet w 1396. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1396. we wtorek, 6.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po całonocnej imprezie Janek (Tomáš Kollárik) postanawia spotkać się z matką. Sobańska (Ewa Kasprzyk) zacznie go przekonywać, by wyjechał z Grabiny i zaczął nowe życie z dala od Uli (Iga Krefft), która przecież złamała mu serce. Jednak policjant wciąż kocha Ulę i nie chce wyjechać. Kilka godzin później Weronika przyjdzie na posterunek policji, aby jeszcze raz spróbować przemówić synowi do rozsądku. To co zobaczy, przerazi ją! Morawski będzie leżał z przestrzeloną szyją, a obok będzie leżała broń! Rannego Janka zabierze pogotowie!

Samobójstwo Janka na posterunku w Lipnicy?! Policjant zabije się po rozstaniu z Ulą? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1396. odcinku serialu "M jak miłość" Sobańska jest pewna, że jej syn chciał popełnić samobójstwo i że wszystkiemu winna jest Ula. Gdy dziewczyna przychodzi do szpitala zobaczyć Janka, obie kobiety staną twarzą w twarz. Wściekła Sobańska wygarnie jej prosto w twarz:

Co ty tu robisz? Przez ciebie mój syn chciał się zabić. Nie masz prawa tu być... Wynoś się!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po wyjściu Uli, Weronika zostanie w szpitalu, by czuwać przy łóżku syna. Czy jej podejrzenia okażą się słuszne? Co tak naprawdę stało się na posterunku w Lipnicy? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

Wiemy, kiedy ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim! Dokąd wyjedzie Marek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×