"M jak miłość" odcinek 1397. Janek przeżyje postrzał w szyję! Co z próbą samobójczą ma wspólnego Bartek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ula zawiadomiona o postrzale Janka pojawia się w szpitalu. To ona zostanie obwiniona o całe zajście. Czy Bartek też zostanie zamieszany w to, co stało się Jankowi? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1397. już w poniedziałek 12 listopada o 20.55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomáš Kollárik) zostanie uratowany. Wprawdzie kula nie uszkodziła kręgosłupa ani ważnych naczyń krwionośnych, ale sytuacja, do której doprowadzi postrzał będzie bardzo skomplikowana!

Samobójstwo Janka na posterunku w Lipnicy?! Policjant zabije się po rozstaniu z Ulą? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy do szpitala przyjeżdża Ula (Iga Krefft), Weronika (Ewa Kasprzyk) nie powstrzymuje wybuchu złości. -Co ty tu robisz?! Ty… Przez ciebie mój syn próbował się zabić! Nie masz prawa tu być… Wynoś się! - wykrzyczy matka cudem uratowanego mężczyzny i wyrzuci jego ukochaną ze szpitala. Pełna rozgoryczenia nie jest w stanie zrozumieć czynu syna - Boże, ale dlaczego ty… Jak mogłeś? Ta dziewczyna nie jest ciebie warta… - będzie zastanawiała się na głos nad jego łóżkiem. Czy Ula poczuje wyrzuty sumienia?

Janek po operacji odzyska przytomność i będzie chciał rozmawiać ze swoim szefem. Czy mężczyzna spróbuje zasugerować Staszkowi (Sławomir Holland), że to Bartek (Arkadiusz Smoleński) go postrzelił? Czy będzie próbował w ten sposób zemścić się na rywalu? Lisiecki zacznie się obawiać, że znów grozi mu więzienie... Czy Janek z zazdrości o Ulę wrobi go w próbę zabójstwa? Oglądaj najnowsze odcinki "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o 20.55 w TVP2!

Michał jednak nie chce być z Asią? Ma na oku kogoś innego! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×