"M jak miłość" odcinek 1397. Marcin okłamie Anię i... spędzi noc z Izą? Dziennikarka odkryje kłamstwo ukochanego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1397. odcinku "M jak miłość" Marcin okłamie Anię na temat swoich planów na wieczór. Chodakowski spędzi ten czas z Izą na przejażdżce rowerowej! Czy Ania odkryje prawdę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1397. w poniedziałek, 12.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) i Ania (Maria Pawłowska) od pewnego czasu żyją w emocjonalnym trójkącie. Mimo że Chodakowski ma ze Skalską córkę, to związał się z dziennikarką. Wiele jednak wskazuje na to, że nie zapomniał o swojej byłej ukochanej...

Spotkanie Izy i Ani! Przyjaciółki czy rywalki? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1397. odcinku podczas nieobecności Ani, Marcin zaprosi Izę na wycieczkę rowerową. Para spędzi miło czas nad Wisłą, a atmosfera zrobi się bardzo romantyczna. Niestety, przydarzy im się nieprzyjemny incydent - ktoś ukradnie ich rowery! Kiedy para - zmuszona sytuacją - będzie wracać pieszo do domu, Iza poczuje się zmęczona. Marcin zaproponuje, że poniesie ją "na barana". Dziewczyna chętnie przystanie na jego propozycję, zgodzi się też zjeść domowy obiad. W międzyczasie, do Marcina zadzwoni Ania. Chodakowski okłamie ją, że jest zajęty sprawami służbowymi!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po obiedzie chłopak odwiezie Skalską do domu. Iza zorientuje się, że ktoś włamał się do środka, ponieważ znajdzie bukiet kwiatów. Od razu domyśli się, że to prezent od siedzącego w więzieniu Artura (Tomasz Ciachorowski). Widząc to Marcin zaproponuje Izie, że zostanie u niej na noc! Czy dojdzie między nimi do czegoś więcej? Czy kłamstwo Chodakowskiego wyjdzie na jaw i Ania zerwie z nim?

Artur wynajmuje płatnego mordercę, aby dopadł Marcina! Chodakowski umrze? [STRZESZCZENIE ODCNIKA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×