"M jak miłość" odcinek 1397. Marzenka ujawnia, dlaczego nie chce mieć dzieci! Jak zareaguje Andrzejek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W nowym odcinku "M jak miłość" okaże się, że Marzenka i Andrzejek mają odmienne zdanie w sprawie posiadania dzieci. Czy ich związek się rozpadnie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1397. już w poniedziałek 12 listopada o 20.55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) są małżeństwem już od dłuższego czasu. Ich związek jest szczęśliwy, mimo że Marzenka często ma pretensje do męża, jest o niego zazdrosna i dochodzi między nimi do kłótni. Teraz nadszedł już czas, aby ich związek przeszedł na następny poziom! Tylko czy oboje tak myślą?

Janek przeżyje postrzał w szyję! Co z próbą samobójczą ma wspólnego Bartek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce Andrzejek znowu zwierzy się żonie, że chciałby mieć z nią dziecko. Tego samego dnia, powie swojemu przyjacielowi Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że poddał się gruntownym badaniom lekarskim, bo mimo że starają się z Marzenką o dziecko, to ciągle bez efektów. Kiedy Andrzejek wróci do siedliska odkryje, że ukochana go okłamuje. Mówi, że łyka witaminy, a tak naprawdę w tajemnicy przed nim stosuje antykoncepcję! Lisiecki postanowi przechytrzyć żonę - zaopatrzy się w prawdziwe witaminy, które wyglądają jak tabletki antykoncepcyjne, a później podłoży je żonie.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

W tym samym czasie Marzenka zwierzy się Uli (Iga Kreft), że boi się zajść w ciążę, ponieważ wszystkie kobiety w jej rodzinie utyły przy tej okazji. - Wiesz, moja mama po ciąży przytyła 30 kilo i już nigdy tego nie zrzuciła. To samo babcia… Wiesz, co to znaczy? Złe geny! A widziałaś laski, z którymi mój mąż ma te swoje personalne treningi? Właśnie! I co? Potem wróci do domu, do "kochanego tłuścioszka" i się załamie!. Podłamana Lisiecka wyzna też, że ma bardzo niską tolerancję na ból. Czy Marzenka zwierzy się mężowi ze swoich obaw? Jak zareaguje na to siłacz? Oglądaj koniecznie "M jak miłość" w TVP2!

Gwiazdy serialu nagrały specjalny film na 18-lecie! Zobacz, jak świętują! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 1397. odcinka "M jak miłość"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×