"M jak miłość" odcinek 1398. Adorator Barbary kupuje domek w Grabinie! Zdobędzie serce Mostowiakowej? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Barbara znowu natknie się na swojego znajomego, poznanego na kursie angielskiego - Józefa. Mężczyzna powie jej, że kupił domek letniskowy w Grabinie i będą sąsiadami! Jak zareaguje Mostowiakowa? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) po śmierci ukochanego męża Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) długo była w żałobie, przeszła nawet depresję. Mimo, że od śmierci nestora rodu minął już rok, on nadal jest obecny w sercach Mostowiaków. Barbara nawet nie myśli o nowej miłości.

Barbara ponownie wyjdzie za mąż?! Teresa Lipowska odpowiada! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Mostowiakowa ma jednak jednego adoratora - Józefa (Stefan Friedmann). Poznała go na kursie języka angielskiego, na który poszła, by podszkolić się i móc nawiązać kontakt z Małgosią (Joanna Koroniewska-Dowbor), przebywającą becnie w USA. Józef przyjechał do Grabiny, aby odnaleźć Basię, ale nie spodziewał się, że przegoni go... Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)! Od tamtej pory nie pojawiał się w życiu Mostowiaków. To niedługo się zmieni...

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

W 1398. odcinku "M jak miłość" Barbara i Maria (Małgorzata Pieńkowska) postanowią odwiedzić w pracy Agatę (Katarzyna Kwiatkowska), siostrę Artura (Robert Moskwa), która dostała posadę w lokalnej przychodni.
- Bardzo dobrze, że przyszłyście! Akurat będę miała teraz chwilę wolnego, to wszystko wam pokażę! Trochę panikowałam przed tym pierwszym dniem, miałam długą przerwę, ale nie jest tak źle… - wyzna kobietom Agata. Wtedy Barbara przypadkiem natknie się na Józefa Modrego.
- Hello, nice to see you, Barbara!
- No tak, dzień dobry... Ale co pan tu robi?
- Kupiłem w Grabinie domek letniskowy! Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze się zobaczyć?

Czy Barbara i Józef, jako nowi sąsiedzi, będą potrafili się zaprzyjaźnić? Co na to cała rodzina Mostowiaków? Śledź nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×