"M jak miłość" odcinek 1398. Magda w ciąży z Andrzejem?! Budzyński nie chce dziecka! [CO SIĘ WYDARZY]

Magda była sceptycznie nastawiona do tego, aby wziąć ślub z Andrzejem. Okazuje się jednak, że sprawy mają się inaczej w kwestii dziecka. Czy Budzyński znowu zostanie ojcem? Sprawdź, co wydarzy się w 1398. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Czy w życiu bohaterów "M jak miłość" pojawi się kolejne dziecko? Tym razem temat będzie dotyczył Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Czy zakochani powiększą rodzinę?

Marta i Budzyński znowu razem? Połączy ich mroczna tajemnica Łukasza? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1398. odcinku "M jak miłość" Magda w rozmowie z Andrzejem poruszy drażliwy temat dziecka. Budzyński jest świadomy problemów zdrowotnych ukochanej, dlatego ewentualna ciąża Magdy nie cieszy go tak, jak mogłaby cieszyć w innych warunkach. - Czuję się dobrze. Zresztą, sam wiesz… I od ponad roku mam naprawdę dobre wyniki! Jeśli się decydować, to tylko teraz… To ostatni moment. Myślę o tym od dawna, dużo czytałam na ten temat, relacje kobiet w mojej sytuacji, które urodziły... To jest możliwe! Wiem, czuję, że mój lekarz da mi zielone światło… - spróbuje przekonać ukochanego Magda.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Budzyński będzie jednak nieugięty. - Magda, nie zrozum mnie źle, ale ja nie mogę się na to zgodzić! Przepraszam. Za dużo dla mnie znaczysz... Nie umiałbym, nie chcę tak ryzykować… - podkreśli. Przypomnijmy, że Magda i Andrzej wychowują razem Maćka (Franciszek Przanowski), adoptowanego syna Magdy i jej byłego męża, Olka (Maurycy Popiel). Budzyński ma też syna Piotrka (Hubert Zduniak), który jest owocem jego romansu z Edytą (Ewa Bukowska). Pasierbicą Budzyńskiego jest również Ania (Weronika Wachowska) - córka jego byłej żony, Marty (Dominika Ostałowska). Czy Magda przekona go, aby mieli razem kolejne dziecko?

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×