"M jak miłość" odcinek 1398. Marek wyjeżdża do Dublina. Kacper Kuszewski już nie wróci do serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To już ostatnie chwile Marka Mostowiaka w Grabinie. Kacper Kuszewski postanowił odejść z "M jak miłość" i właśnie zbliża się ostatni odcinek z jego udziałem. Co stanie się z Markiem? Dokąd wyjedzie?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper Kuszewski, który od 18 lat wciela się w Marka Mostowiaka, postanowił odejść z serialu. Scenarzyści zdecydowali jednak, że jego wątek zostanie przerwany, ale nie na zawsze. Zniknięcie Marka będzie związane z jego kłopotami biznesowymi.

Marek Mostowiak kiedyś i dziś. Jak zmienił się Kacper Kuszewski przez lata? [GALERIA]Zobacz więcej

Okazało się, że ktoś złożył na przetwórnię Mostowiaka donos do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Urzędnicy kazali mu wybudować większą oczyszczalnię, ale Marka nie stać na taki wydatek. Dowiedział się też od Bartka (Arkadiusz Smoleński), że hurtownicy zaczęli kupować od konkurencji, która nagle zaczęła sprzedawać po znacznie niższych cenach.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" Marek sprzedaje firmę, żegna się z bliskimi i wyjeżdża do Dublina, gdzie czeka już na niego Ewa (Dominika Kluźniak). Czy na zawsze? Tego nie wiadomo. Prawdopodobnie Marek pojawi się jeszcze raz w odcinku, którego emisja zaplanowana jest na 26 listopada. Później Marek opuści Grabinę na dużo dłużej. Jak teraz będą radzić sobie jego córki - Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft)? Co będzie z Mateuszem (Krystian Domagała)?

Kacper Kuszewski ostatni dzień na planie! Zobacz, jak wyglądało pożegnanie Marka Mostowiaka [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×