"M jak miłość" odcinek 1398. Marysia odkryje, że Paweł ją okłamał! Wybaczy synowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy między Marysią a jej synem Pawłem. Czy matka wybaczy mu kłamstwo? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) nie wziął ostatecznie rozwodu z Katią (Joanna Jarmołowicz), która została porwana przez gruzińską mafię. Nie chcąc obarczać swoimi problemami rodziny, nie powiedział o tym swojej matce, Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" matka Pawła dowie się jednak o wszystkim, gdy podsłucha rozmowę, podczas której jej syn zwierza się ze swoich problemów bratu.

Adorator Barbary kupuje domek w Grabinie! Zdobędzie serce Mostowiakowej? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zaufanie matki do syna zostanie mocno nadszarpnięte. Szczerość zawsze była podstawą relacji rodzinnych. Pomiędzy Marysią a Pawłem dojdzie do ostrej wymiany zdań. Matka w mocnych słowach wygarnie synowi, że nie życzy sobie, aby ją okłamywał! Gdy Paweł powie, że to jego życie i jego sprawy, Marysia wybuchnie:

A... To pamiętaj o tym, jak będziesz mówił do mnie "Mamo, proszę, pomóż mi!", dobra?! Nie będę strzępiła języka! Po raz kolejny pakujesz się w kłopoty i nie wyciągasz wniosków!

Czy Maria wybaczy synowi? Czy Paweł będzie mógł na nią liczyć w trudnych chwilach? Rogowska jest dobrą matką, ale tym razem ich relacja została wystawiona na ciężką próbę. Aby poznać dalsze losy bohaterów, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

Paweł zaniedbuje Basię? Czy to wina Julki? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×