"M jak miłość" odcinek 1398. Paweł przyzna, że nie kocha Julki! Między nimi dojdzie do sprzeczki! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że związek Julki i Pawła nie osadza się na mocnych fundamentach. W rozmowie z Magdą, Zduński przyzna, że nie jest pewien swoich uczuć! Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Joanna Kuberska) z pewnością jest ważną osobą w życiu Pawła. To ona pomogła mu wyjść z załamania i pijaństwa, w które popadł po tym jak jego żona Ala (Olga Frycz) zostawiła go i wyjechała za granicę. Już wtedy Zduński bardzo jej się podobał, lecz Paweł nie odwzajemnił jej uczucia. Związali się dopiero po jej powrocie z zagranicy. Kryszakówna oczarowała całą rodzinę Zduńskiego i nie pozostawiła mu wyboru. W 1398. odcinku "M jak miłość" zobaczymy jednak, że ich związek nie jest aż tak silny, jak mogłoby się wydawać.

Marysia odkryje, że Paweł okłamał ją w sprawie rozwoduI Wybaczy synowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Magda (Anna Mucha) będzie miała w końcu okazję poznać nową dziewczynę jej byłego partnera. Julka również na niej wywrze bardzo dobre wrażenie. Będzie chciała pogadać o niej z Pawłem.
- Trzymaj się Julki, to fajna dziewczyna. To jest naprawdę fajna dziewczyna. Dobrze, że po tych wszystkich przejściach znalazłeś kogoś, w kim warto się zakochać. Bo zakochałeś się, prawda? – zapyta Magda.
- Nie wiem, ale pracuję nad tym – odpowie Paweł.

Odpowiedź jasno wskazuje na to, że Paweł tak naprawdę jej nie kocha. Nieświadoma tego Kryszakówna postanowi zbliżyć się do Basi, przybranej córki Zduńskiego. Spróbuje pocieszyć dziewczynkę, której będzie przykro z powodu niepowodzenia w konkursie muzycznym. Zapewni ją także, że nie ma zamiaru ani zastępować jej matki, ani tym bardziej usuwać jej z życia Pawła. Ich rozmowę przerwie Zduński, który będzie zły na dziewczynkę za to, że uciekła od czekającego na nią dziadka. Nieoczekiwanie do akcje wkroczy Julka, która zacznie przekonywać Pawła, że powinien poświecić Basi więcej czasu. Między partnerami dojdzie nawet do małej sprzeczki.

Paweł zaniedbuje Basię? Czy to wina Julki? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 1398. odcinku serialu "M jak miłość" Pawłowi i Julce uda się jeszcze pogodzić. Będzie to jednak kolejny sygnał ostrzegawczy. Czy para rozstanie się? Aby poznać dalsze losy Pawła i jego bliskich, śledźcie koniecznie kolejne odcinki "M jak miłość" w TVP 2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×