"M jak miłość" odcinek 1398. Paweł zaniedbuje Basię? Czy to wina Julki? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1398. odcinku "M jak miłość" Paweł nie przyjdzie na konkurs muzyczny Basi. Dziewczynka będzie bardzo zawiedziona, że tata nie ma dla niej czasu, ale wsparcie przyjdzie z niespodziewanej strony! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1398. we wtorek, 13 listopada o 20.55 w TVP2 - sprawdź pogram tv!

Paweł (Rafał Mroczek) ma ostatnio bardzo intensywny okres w życiu. Nowa praca, nowa żona i nowa dziewczyna - to przerosłoby niejednego! Niestety, przez te obowiązki, Zduński znajduje coraz mniej czasu dla przybranej córki, Basi (Gabriela Raczyńska).

Paweł i Katia - rozwodu nie będzie! Co na to Julka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1399. odcinku "M jak miłość" Basia bierze udział w kolejnym konkursie muzycznym. Niestety, nie idzie jej najlepiej. W dodatku, przygnębi ją fakt, że na widowni siedzi tylko jej dziadek (Zbigniew Waleryś). Mimo iż dziewczynka wie, że Paweł jest w pracy, to i tak czuje się zaniedbywana. Po skończonym konkursie, Basia postanawia pójść do "Bistro za rogiem" i porozmawiać z Kingą. Niestety, na miejscu nie zastanie Zduńskiej, która została w domu ze względu na złe samopoczucie. Obecna będzie tylko Julka (Joanna Kuberska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kryszak, na widok smutnej dziewczyny, okaże jej wsparcie, zapyta co się stało. Basia otworzy się przed nią i wyzna, że czuje jakby nikt w rodzinie nie miał dla niej czasu... Czy Paweł zaopiekuje się Basią? Czy Julka i Basia mają szansę się zaprzyjaźnić? Oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Upojne chwile Julki i Pawła w Grabinie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×