"M jak miłość" odcinek 1399. Artur wynajmuje płatnego mordercę, aby dopadł Marcina! Chodakowski umrze? [STRZESZCZENIE ODCNIKA+WIDEO]

Artur nawet będąc w więzieniu nie przestanie planować zemsty na Chodakowskim! W 1399. odcinku "M jak miłość" wynajęty przez niego morderca spróbuje dopaść Marcina! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1399. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) siedzi w więzeniu. Nie zamierza jednak porzucić planów zemsty na Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). W 1399. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin i Ania (Maria Pawłowska) pojadą na romantyczną wycieczkę do domku w lesie, gdzie spędzą razem noc. Zakochani nie są jednak świadomi zagrożenia, jakie tam na nich czeka.

Czy Kinga znowu straci wzrok? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Na miejscu pojawią się nasłani przez Artura bandyci na czele z płatnym zabójcą Jarkiem (Oskar Stoczyński). Najemnik jest zdeterminowany i gotowy z zimną krwią wykonać wszystkie polecenia Artura. Pod osłoną nocy przestępcy ruszą do ataku! W kulisach serialu "M jak miłość" do całej sytuacji odniosła się Maria Pawłowska:

Wszystko jest na tak cienkiej granicy między życiem a śmiercią, że tak naprawdę żadnego rozwiązania nie można być pewnym, żadna sytuacja nie gwarantuje, że to będzie "happy end".

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Czy Marcin i Ania zdołają obronić się przez napastnikami? Czy morderca ruszy również za Izą (Adriana Kalska)? Jeśli chcecie poznać dalsze losy Chodakowskiego, to śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mulahj (gość)

    To jest super!!!!!!!! 😘😘

    25.11.2018 11:35
  • Hfp fkjepxbei (gość)

    Chciałam by żeby Marcin był z Izą w programie M jak miłość 😍

    25.11.2018 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×