"M jak miłość" odcinek 1399. Jakub chce zostać facetem Izy! Policjant prosi Marcina o "zielone światło" [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]

Jakub Karski jest wyraźnie zainteresowany Izą. W 1399. odcinku serialu "M jak miłość" policjant zdradzi Marcinowi, że chciałby umówić się z matką jego córki i poprosi przyjaciela o „zielone światło”. Sprawdźcie, jak zareaguje Chodakowski!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1399. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) jest jednym z najbliższych przyjaciół Marcina (Mikołaj Roznerski). Wielokrotnie ryzykował dla niego swoją karierę. Policjant zacznie jednak żywić bardzo intensywne uczucia do Izy (Adriana Kalska) - byłej partnerki Marcina i matki jego córki Mai. Zanim jednak zacznie się z nią spotykać poczuje, że powinien spytać przyjaciela o zgodę. W 1399. odcinku serialu "M jak miłość" Jakub spotka się z Marcinem, który będzie całkowicie zaskoczony pytaniem kumpla.

Artur wynajmuje płatnego mordercę, aby dopadł Marcina! Chodakowski umrze? [STRZESZCZENIE ODCNIKA+WIDEO]Zobacz więcej

Ostatecznie jednak Chodakowski powie Karskiemu, że nie ma nic przeciwko temu, by umówił się z Izą na randkę. Zorientuje się jednak, że sam wciąż coś do niej czuje. Aby o tym zapomnieć wyjdzie na romantyczny wypad z Anią.

Wydaje się jednak, że ostatecznie Marcin nie będzie mógł się pogodzić z tym, że matka jego dziecka jest teraz innym. Czy będzie próbował odbić Izę swojemu przyjacielowi? Czy przyjaźń Jakuba i Marcina przetrwa? Tego dowiecie się oglądając kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz, co Krzysztof Kwiatkowski mówi o związku Jakuba z Izą!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×