"M jak miłość" odcinek 1399. Zosia okłamie Asię! Czy nastolatka spędzi noc ze starszym kochankiem? [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna - nieświadoma, że Zosia romansuje z Erykiem - zgodzi się nagrać z nim piosenkę. Później odkryje, że dziewczyna okłamała ją i wcale nie spędziła nocy u koleżanki... Jak zareaguje Joanna? Sprawdź, co wydarzy się w 1399. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1399. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Eryk (Rafał Szatan) pojawił się w życiu Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) bardzo niespodziewanie. Mimo to, już zdążył sporo namieszać. Najpierw chciał umówić się na randkę z Joanną, a gdy ta odmówiła, zwrócił uwagę na zapatrzoną w nim Zosię (Julia Wróblewska). Mimo iż macocha zabroniła dziewczynie nawet myśleć o tak wiele starszym mężczyźnie, to Zosia postąpiła po swojemu.

Zosia potajemnie spotyka się z Erykiem. Zaszaleją w klubie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1399. odcinku "M jak miłość" Joanna zgodzi się nagrać z Erykiem piosenkę z tekstem wiersza, który dostała od Michała (Paweł Deląg). Prawdopodobnie, gdyby Chodakowska wiedziała co łączy jej pasierbicę i muzyka, pewnie nigdy nie chciałaby mieć z Erykiem nic do czynienia. W międzyczasie romans tej dwójki powoli się rozwija... Zosia nie wie jednak, że muzyk perfidnie ją okłamuje. Umawia się z dziewczyną tylko dlatego, że jego żona wyjechała z dziećmi na wakacje!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Chodakowska, zaniepokojona dziwnym zachowaniem nastolatki, będzie poważnie zastanawiać się, czy Zosia powinna wrócić do Francji. Co prawda, dostała się tam na studia, ale Joanna nie będzie chciała spuszczać jej z oka. Tym bardziej, że zorientuje się, że dziewczyna ją okłamuje! Zosia zapowie macosze, że wybiera się na noc do koleżanki, ale Joanna odkryje, że to niemożliwe, ponieważ owa koleżanka akurat wyjechała za granicę. Chodakowska zmartwi się, że Zosia wpadła w złe towarzystwo i imprezuje, ale nie przyjdzie jej do głowy, że dziewczyna może mieć romans z Erykiem! Czy Joanna w końcu pozna prawdę? Jak na nią zareaguje? Odpowiedzi na te pytania tylko w najnowszych odcinkach "M jak miłość" w TVP2!

Marcin okłamie Anię i... spędzi noc z Izą? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×