"M jak miłość" odcinek 1400. Katia nie zamierza zniknąć z życia Pawła! Jak zareaguje Julka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ojciec Katii w końcu zgadza się na jej rozwód z Pawłem. Stawia jednak jeden warunek - ma wrócić do Gruzji. Tylko że dziewczyna chce zostać w Polsce... Sprawdź, co wydarzy się w 1400. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) jest wciąż mężem Katii (Joanna Jarmołowicz), która została zmuszona przez ojca Otara (David Gamtsemlidze) do zrezygnowania z rozwodu. Dziewczyna jednak ucieknie ojcu, co wcale nie rozwiąże problemów - ani jej, ani Zduńskiego. Do sprawy wtrąci się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i porozmawia z teściem syna.

Marysia w tajemnicy planuje pojednawcze spotkanie Otara i Katii! [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1400. odcinku "M jak miłość" Otar poprosi Marysię o pomoc - będzie zdesperowany, bo jego córka nadal jest na niego wściekła i nie chce z nim rozmawiać. Rogowska postanowi w końcu zorganizować spotkanie pojednawcze w bistro, na które podstępem zwabia Pawła i Katię. Dochodzi do burzliwej dyskusji ojca i córki, po której Otar zgadza się, by Katia wzięła rozwód. Stawia jednak jeden warunek - tuż po rozwiązaniu małżeństwa dziewczyna musi wrócić do ojczyzny.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kilka dni później, dochodzi do rozwodu Zduńskich. Niebawem okazuje się też, że Gruzinka wcale nie zamierza spełnić obietnicy danej ojcu. Mówi Julce i Pawłowi, że chce zrobić wszystko, by studiować w Polsce. Jej wyznanie psuje humor Kryszak, która mimo rozwodu nie pozbędzie się rywalki. Czy to koniec kłopotów Pawła? Czy Katia będzie zagrożeniem dla Julki? Śledź losy bohaterów i oglądaj nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Marta wraca do Polski! Dominika Ostałowska zostanie w serialu na stałe? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×