"M jak miłość" odcinek 1400. Kolejny mężczyzna w życiu Marysi? Ojciec Katii zaprasza ją na randkę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Od kiedy Marysia zaręczyła się ponownie z Arturem, wydawało się, że jej życie uczuciowe jest uporządkowane. Jednak wkrótce może się to zmienić, bo ojciec Katii zaprosi ją na randkę! Jak zareaguje Rogowska? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przez kilka ostatnich miesięcy, miała dość burzliwe życie uczuciowe. Zabiegało o nią dwóch mężczyzn - Artur (Robert Moskwa) i Starski (Radosław Krzyżowski). Ten drugi przegrał jednak w bitwie o jej serce, ponieważ córka Mostowiaków zgodziła się ponownie wyjść za Artura. Teraz na horyzoncie pojawi się trzeci mężczyzna...

Katia nie zamierza zniknąć z życia Pawła! Jak zareaguje Julka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po tym jak Marysia zgodziła się pomóc Otarowi (David Gamtsemlidze) w nawiązaniu kontaktu z jego córką Katią (Joanna Jarmołowicz), Gruzin będzie pod wrażeniem Rogowskiej. Ojciec Katii pojawi się na Deszczowej z pokaźnym bukietem kwiatów i będzie chciał zaprosić Marysię na randkę.
- Jest pani niezwykle mądrą kobietą... Nigdy nie spotkałem osoby takiej jak pani. Czy… umówi się pani ze mną?
- To niemożliwe, przykro mi…
- Pani już wie, że my w Gruzji tak łatwo nie odpuszczamy…

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rogowska będzie w lekkim szoku. Cały czas będzie pamiętać jak Otar traktował wcześniej córkę. Na szczęście Artur przyjdzie jej na pomoc i zniechęci rywala. - Obawiam się, że żadna randka już nie wchodzi w grę! Tak się składa, że ta pani za tydzień zostanie moją żoną… I to po raz drugi!

Czy Otar rzeczywiście nie odpuści i zagrozi szczęściu Rogowskich? Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się ich losy, śledźcie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Ślub Marii i Artura w Lipnicy! Kto pojawi się na uroczystości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

18 lat "M jak miłość" - spot

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×