"M jak miłość" odcinek 1400. Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Magda wciąż myśli o dziecku. W 1400. odcinku "M jak miłość" pójdzie do kardiologa, by dowiedzieć się, czy w jej przypadku ciąża na pewno jest niemożliwa. Co powie jej lekarz?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Od czasu, kiedy Magda (Anna Mucha) poszła z Kingą (Katarzyna Cichopek-Hakiel) do lekarza, nie może przestać myśleć o własnym dziecku. Mimo, że Andrzej (Krystian Wieczorek), z obawy o zdrowie ukochanej, nie podzielił jej entuzjazmu, Magda postanawia nie poddawać się.

Magda w ciąży z Andrzejem?! Budzyński nie chce dziecka! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Nie tak dawno temu Magda przeszła operację przeszczepu serca i jej organizm mógłby nie wytrzymać takiego obciążenia, jakim jest ciąża. Ponadto wciąż przyjmuje leki zapobiegające odrzuceniu przeszczepu, które mogłyby mieć negatywny wpływ na rozwój dziecka. Z drugiej strony, radość płynąca z rodzicielstwa przesłania Magdzie przeciwności. Udaje się więc do lekarza, by poznać ostateczne zdanie specjalisty.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Podczas wizyty kontrolnej u kardiologa porusza kwestię ciąży i bez ogródek pyta, czy zagrażałaby jej życiu. Lekarz przyznaje ogarniętej wątpliwościami Magdzie, że... może bez obaw mieć dziecko! Kobieta natychmiast dzieli się dobrą nowiną z Andrzejem. On, mimo zaskoczenia wyzna ukochanej, że jest gotowy, by zostać ojcem. Taki rozwój sytuacji ucieszy także Maćka (Franciszek Przanowski), który marzył o rodzeństwie. Kiedy zakochani doczekają się dziecka? Oglądaj "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki w TVP2 i bądź na bieżąco!

Nowa bohaterka w serialu! Sandra uwiedzie Andrzeja?! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×