"M jak miłość" odcinek 1400. Marta dowie się, że Budzyński planuje dziecko z Magdą! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Magda i Andrzej, po wizycie u lekarza, jednak zdecydują się na dziecko. Tego samego dnia odwiedzi ich Marta, która pozna radosną nowinę. Sprawdź co wydarzy się w 1400. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Magda (Anna Mucha) poczuje silny instynkt macierzyński. Postanowi namówić Andrzeja (Krystian Wieczorek), by postarali się o dziecko, ale prawnik będzie bał się o zdrowie i życie ukochanej. Marszałek jednak nie podda się.

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1400. odcinku "M jak miłość" Magda po kolejnej wizycie u lekarza, spróbuje przekonać Andrzeja do swojego pomysłu.
- Wszystkie wyniki mam wzorcowe i chociaż takie ciąże to nadal rzadkość, to lekarz uważa, że możemy podjąć to ryzyko… Poprowadzi mnie w czasie ciąży, miał już kiedyś podobny przypadek… i dziecko urodziło się zdrowe!
- A co z matką?
- A co ma być? Jest wielką szczęściarą…

Argumenty Magdy trafią w końcu do Budzyńskiego, który uśmiechnie się na samą myśl posiadania dziecka z ukochaną. Magdę zdziwi jego nagła zmiana zdania.
- Ty… się cieszysz?
- Bardzo… Może jestem szalony, ale tak, bardzo się cieszę... Nawet nie wiesz, jak bardzo...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Para postanowi uczcić tę ważną decyzję i zorganizuje uroczystą kolację. Powiadomią Maćka (Franciszek Przanowski) o swoich planach, a chłopiec bardzo się ucieszy. Niespodziewanie, do ich drzwi zapuka... Marta, która wróciła do Warszawy! Kiedy Wojciechowska zobaczy pięknie nakryty stół, będzie dość zaskoczona.
- Z jakiej okazji taka elegancka kolacja? Jakaś… rocznica?
Na jej pytanie postanowi odpowiedzieć Maciek, podekscytowany, że będzie miał rodzeństwo: - Świętujemy, bo rodzina nam się powiększy! Mam nadzieję na brata! Byłoby z kim kopać piłkę. Chociaż w sumie dziewczynę też bym nauczył…

Marta poczuje się nieswojo. Szybko znajdzie jakiś pretekst i wyjdzie z mieszkania. Czy Marta nadal czuje coś do byłego męża? I czy Magda ma powody do zazdrości? Odpowiedzi na te pytania w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Ania namiesza w życiu Magdy? Dojdzie do rozstania Marszałek i Budzyńskiego? [CO SIĘ WYDARZY] Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×