"M jak miłość" odcinek 1400. Marta wraca do Polski! Dominika Ostałowska zostanie w serialu na stałe? [CO SIĘ WYDARZY]

Dominika Ostałowska wraca do "M jak miłość"! Jej bohaterka pojawi się w Polsce na bardzo ważnej uroczystości rodzinnej... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marta (Dominika Ostałowska), czyli córka Mostowiaków (Teresa Lipowska i śp. Witold Pyrkosz), wraca do Polski! Mimo iż bohaterka Ostałowskiej kiedyś była jedną z głównych postaci, od dłuższego czasu jej wątek był wyciszany, aż w końcu zniknął. Marta wyjechała do Kolumbii z dziećmi, gdzie się zakochała. Do Polski wracała na chwilę - by wziąć rozwód z Andrzejem (Krystian Wieczorek) czy by przynieść bliskim najnowsze wiadomości o Małgosi (Joanna Koroniewska-Dowbor). W mediach pojawiały się informacje, że Marta już nie wróci do Grabiny. Na szczęście były to tylko plotki!

Marta będzie miała kolejny romans? Co z Andrzejem? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1400. odcinku, po długiej nieobecności, Marta wróci. Odwiedzi Budzyńskiego i zrobi bliskim prawdziwą niespodziankę. Przyjedzie specjalnie na ślub Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Okaże się jednak, że bez dzieci - Ania przebywa na plenerze malarskim w Szwajcarii. Jednak na pytanie o Łukasza, Mostowiakówna nie udzieli konkretnej odpowiedzi. Z jej rozmowy telefonicznej dowiemy się, że rozstała się z partnerem, Jerzym i pragnie całkowicie zerwać z nim kontakt.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marta wróci do Polski tylko na uroczystość, ale wkrótce przyjedzie do kraju na stałe. Z Budzyńskim będzie miała dobre, wręcz przyjacielskie stosunki. Rozwinie się też wątek uczuciowy Marty. Będzie miała za to problemy rodzinne - mroczną tajemnicę związaną z synem, Łukaszem. Co ukrywa Marta? Odpowiedź w najnowszych odcinkach "M jak miłość"!

Serial ma już 18 lat! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Jak zmieniała się obsada? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasandra (gość)

    takie gwaltowne spadki wagi ciala mogą mieć skutki uboczne.trzeba uważać bo zdrowe to nie jest. jak ktoś jest leniuchem i nie chce mu sie ćwiczyć i zdrowo jeść to wybieranie takich metod nie jest koniecznie rozsądne. nie wiadomo co to za Gowno?życzę powodzenia

    05.11.2018 05:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×