"M jak miłość" odcinek 1400. Rozwodowe selfie Katii i Pawła. Co zamierza Gruzinka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Po fikcyjnym ślubie Katii i Pawła istniało ryzyko, że do rozwodu nie dojdzie tak szybko, jak się wydawało. W końcu jednak małżonkowie udają się do sądu. Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w 1400. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1400. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Maria (Małgorzata Pieńkowska) zorganizuje spotkanie Katii (Joanna Jarmołowicz) z ojcem (David Gamtsemlidze) w bistro i sprytnie doprowadzi do ich pojednania. - Porozmawiajmy jak dorośli ludzie. Spokojnie, bez emocji.(…) Naprawdę chciałby pan, żeby pańska córka spędziła resztę życia z człowiekiem, którego nie kocha? Chce ją pan unieszczęśliwić dla zaspokojenia własnej ambicji? Nasze dzieci są dorosłe, same podejmują decyzje. Nawet, jeśli my nie zawsze się z nimi zgadzamy. Nie zgadzając się na ten rozwód, niczego pan nie zyska. Ale straci pan córkę… - powie Rogowska. Gruzin postawi warunek: Katia ma wrócić z nim do Gruzji. - Chcę mieszkać osobno. I pójdę na studia. Na takie, które sama sobie wybiorę! - rzuci Katia.

Kolejny mężczyzna w życiu Marysi? Ojciec Katii zaprasza ją na randkę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1400. odcinku "[M jak miłość](https://www.telemagazyn.pl/serial/m-jak-milosc-550347/]", gdy Otar da córce swoje "błogosławieństwo", Katia i Paweł (Rafał Mroczek) wezmą w końcu rozwód. Po rozprawie oboje odetchną z ulgą i wyjdą z sądu z szerokimi uśmiechami.
- Co się zwykle robi w takich chwilach? Pizza, kawa? Pożegnalne wino?
- Co tylko masz ochotę!
- To może najpierw rozwodowe selfie?
- Że co?
- Nowy trend, nie wiedziałeś? Wspólna fotka przed sądem. Na dowód, że można się rozwieść bez dramatu, po ludzku!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po zrobieniu zdjęcia na pamiątkę... będą świętować! Do bistro zajrzy z tej okazji nie tylko Julka (Joanna Kuberska), ale też Kalina (Karolina Sawka). A Zduński będzie zachwycony. - Widzicie te zazdrosne spojrzenia? Ja sam i trzy takie laski... Ma się ten zwierzęcy magnetyzm! - stwierdzi. Kilka godzin później Katia pożegna się z przyjaciółmi, ale zapowie Pawłowi, że wkrótce może wrócić. - Od października idę na studia i kto wie… może nie w Batumi, ale w Warszawie? Więc nie mówię "żegnaj", tylko "do widzenia"...

Katia nie zamierza zniknąć z życia Pawła! Jak zareaguje Julka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sara konta (gość)

    wkońcuu rozwud pawła i kati to wkońcu paweł bedzie z julką ja kibicuje żby paweł z julką był

    09.03.2019 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×