"M jak miłość" odcinek 1401. Do Bartka przychodzą dawni znajomi! Namówią go do kradzieży? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Bartek zaczął nowe życie po wyjściu z więzienia. Okaże się jednak, że nie tak łatwo jest odciąć się od dawnych znajomych i zwyczajów... Zobacz, co wydarzy się w 1401. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1401. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) układa sobie życie na nowo z Ulą (Iga Kreft). Próbuje zapomnieć o dawnej, kryminalnej przeszłości, a pomógł mu w tym też Marek (Kacper Kuszewski), który przyjął go do pracy w hurtowni.

Wpadka Artura przed ślubem! Czy Marysia mu wybaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak w 1401. odcinku, Lisiecki znowu wpadnie w tarapaty. W siedlisku odwiedzą go dawni "znajomi" z czasów, gdy pracował dla gangu. Spróbują zmusić chłopaka, by pomógł w kradzieży i wpuścił ich do hurtowni. Bartek jednak stanowczo odmawia.
- Nie… Nie ma takiej opcji! Nie dam się w to wkręcić!
- Ale wiesz, że kumplom się nie odmawia?
- Już tam nie pracuję. Macie nieaktualne dane!
- Zobacz, a nam powiedzieli, że jak najbardziej pracujesz, tylko wziąłeś wolny dzień...
- Powiedziałem: nie!

Mężczyźni w końcu odjadą, ale zobowiążą Bartka do milczenia na temat ich planów. Lisiecki wystraszy się i postara się namówić Ulę do wyjazdu z siedliska. Dziewczyna jednak nie będzie chciała się zgodzić i zacznie coś podejrzewać.
- W środku sezonu wyjazd na miesiąc, dwa? Żartujesz?
- Po prostu chciałbym na chwilę… stąd uciec. Tylko z tobą. Przecież mówiłaś, że czasem ci się w siedlisku nudzi… Że masz dość tego miejsca, ludzi…
- Okay, dawaj! Chcę wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi.
- Tylko o wyjazd, o nic więcej!
- Nie wierzę!

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Na tym kłopoty Bartka się nie skończą. Bandyci wyślą do niego zdjęcie Uli - na dowód, że jest śledzona. Chwilę później zadzwonią do niego, by w końcu nakłonić go do pomocy. Lisiecki złamie się i tuż przed ślubem Rogowskich (Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa) wymknie się do hurtowni. -Dzwonili z pracy, muszę tam wpaść na chwilę, sorry…

Czy Bartek naprawdę pomoże bandytom w kradzieży? A może zawiadomi policję? Odpowiedzi na te pytania w nowych odcinkach "M jak miłość" w TVP2!

Ula nie pożegna się z Markiem? Iga Krefft o odejściu Kacpra Kuszewskiego [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×