"M jak miłość" odcinek 1401. Powtórny ślub Marii i Artura w kościele w Lipnicy! Kto pojawi się na uroczystości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1401. odcinku serialu "M jak miłość" Maria i Artur powiedzą sobie "tak" po raz drugi. Kto pojawi się na weselnej uroczystości w sadzie w Grabinie? Zobacz wyjątkowe zdjęcia z uroczystości!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1401. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) złożą sobie przysięgę małżeńską w kościele w Lipnicy. Potem udadzą się do sadu Mostowiaków, by w gronie rodziny i przyjaciół świętować ten wielki dzień! Na przyjęciu weselnym pojawi się wielu gości. Marek (Kacper Kuszewski) specjalnie na tę okazję przyleci z Dublina. Wtedy okaże się, że jego żona Ewa (Dominika Kluźniak) dostała świetną ofertę pracy w Australii. Na weselu pojawi się także Marta (Dominika Ostałowska), która wróci do Polski po długiej nieobecności.

Marta wraca do Polski! Dominika Ostałowska zostanie w serialu na stałe? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Chodakowskich będzie reprezentował tylko Wojtek (Feliks Matecki), ponieważ Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zachoruje akurat na anginę. Nie będzie też Kingi (Katarzyna Cichopek), której lekarz zaleci pozostanie w łóżku. Nie zawiodą jednak Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek), którzy pomogą matce znaleźć wymarzoną suknię. Na uroczystości pojawią się także Ula (Iga Krefft), Marzena (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Julka (Joanna Kuberska), którzy będą troszczyć się o należyte przygotowanie sadu na przyjęcie. Na ślub przyjdzie także Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która zostanie zaskoczona przez przebywającego na zwolnieniu warunkowym Roberta (Krzysztof Tyniec).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po ślubie goście przeniosą się do ukochanego sadu Lucjana, by właśnie tam świętować szczęście Rogowskich. Miejsce wesela będzie dla Marii niespodzianką – romantycznym prezentem od męża.
- Myślałam, że impreza będzie w siedlisku...
- A ja pomyślałem… Wiem, jak bardzo lubisz ten sad…
- Ciebie lubię bardziej…

Pierwsze toasty wygłoszą oczywiście Paweł z Piotrkiem:
- Sto lat młodej parze!
- Jak mówi przysłowie… do trzech razy sztuka! Ale tak na serio… Jestem przekonany, że ten ślub będzie już ostatnim ślubem tej pary. Ten tu człowiek zupełnie stracił głowę... oczywiście z miłości! I jest uparty jak osioł. Za to moja mama ma wielkie serce… więc świetnie się dobrali. Myślę… wiem na pewno, że razem będą najszczęśliwsi!

Po toastach przyjdzie pora na tańce i kilka godzin szalonej zabawy.

Iza i Jakub będą razem? Skalska zwiąże się z policjantem wbrew woli Marcina? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Barbara (Teresa Lipowska) będzie się obawiać, że po wyjeździe Marka zostanie w Grabinie zupełnie sama. Okaże się jednak, że młoda para planuje się do niej wprowadzić! Z tej okazji Artur porzuci pracę w klinice i zacznie pracować w ośrodku zdrowia w Lipnicy. Aby poznać dalsze losy bohaterów serialu "M jak miłość", śledźcie koniecznie kolejne odcinki na antenie TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×