"M jak miłość" odcinek 1401. Wpadka Artura przed ślubem! Czy Marysia mu wybaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Artur w "M jak miłość" postanowi zrobić niespodziankę Marysi i kupi jej sukienkę ślubną. Niestety okaże się, że pan młody nie ma dobrego gustu... Marysia będzie załamana! Sprawdź jak rozwiążą tę sytuację!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1401. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Nadchodzi dzień powtórnego ślubu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Dom rodzinny Mostowiaków zamieni się w miejsce przygotowań. Rogowska nie miała jednak czasu kupić sukienki ślubnej - pomagała Pawłowi (Rafał Mroczek) w porozumieniu się Katii (Joanna Jarmołowicz) z Otarem (David Gamtsemlidze) i opiekowała się dziećmi Piotrka (Marcin Mroczek). Artur obiecał narzeczonej, że to on kupi jej suknię na ślub.

Marysia w tajemnicy planuje pojednawcze spotkanie Otara i Katii! [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O poranku, kurier przywiezie do Grabiny pięknie zapakowaną kreację od Rogowskiego. Marysia widząc podarek będzie pełna nadziei, ale mina szybko jej zrzednie, gdy ujrzy sukienkę. Po tym Artur wyjdzie z pokoju, Maria znajdzie zrozumienie u Agaty (Katarzyna Kwiatkowska). - Powiedziałam, że chcę spokojną, stonowaną sukienkę i absolutnie... nie białą! I bez cholernych koronek! Nie, no ja w tym na pewno nie pójdę do ślubu!. Rogowska w końcu ukryje swą kreację pod szlafrokiem i wtedy przyjdzie Marta (Dominika Ostałowska). Rogowska niechętnie zaprezentuje siostrze swój strój. - Gust mojego byłego męża… I ja mam dziś temu facetowi po raz drugi powiedzieć: "tak"? O, na pewno nie! Zdejmijcie to ze mnie, wolałabym chyba pójść w szlafroku! Jej słowa usłyszy Artur i wpadnie w panikę.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Rogowski zwierzy się ze swojego problemu bliźniakom. - Jestem idiotą... W dodatku idiotą bez gustu!
- A konkretnie?
- Wasza mama chyba za mnie nie wyjdzie… Nie ma się w co ubrać!

Zduńscy od razu ruszą do akcji i uratują ślub! Zabiorą szybko mamę do sklepu w Gródku. - Wrócimy raz-dwa, nawet się nie obejrzysz! W Gródku jest kilka naprawdę dobrych sklepów.... W końcu Marysia pojawi się na ślubnym kobiercu w pięknej kreacji. Zobacz to koniecznie w najbliższym odcinku "M jak miłość"!

Ślub Marii i Artura w Lipnicy! Kto pojawi się na uroczystości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz kulisy "M jak miłość"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×