"M jak miłość" odcinek 1402. Kalina zakochana w Pawle! Co z tym zrobi Zduński? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Jak dotąd, Paweł myślał, że musi radzić sobie z dwiema bliskimi sobie kobietami - Julią i Katią. Podczas wyjazdu służbowego Zduński w końcu zauważy jednak, że Kalina też coś do niego czuje! Sprawdź, co wydarzy się w 1402. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1402. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Jeszcze nie tak dawno Paweł bardzo mocno przeżywał swój rozwód z Alą (Olga Frycz). Obecnie jednak nie może narzekać na monotonię w swoim życiu uczuciowym. Jest w związku z Julką, mimo że nie jest pewien swoich uczuć. Bliska jego sercu jest także Katia (Joanna Jarmołowicz), z którą zawarł fikcyjne małżeństwo. Ten związek zaczął jednak w pewnych momentach nabierać bardzo realnych kształtów.

Marysia w tajemnicy planuje pojednawcze spotkanie Otara i Katii! [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie można także zapominać o Kalinie (Karolina Sawka), która również jest w dość bliskich relacjach ze Zduńskim. Raz próbowała go nawet pocałować. W 1402. odcinku serialu "M jak miłość" Paweł i Kalina pojadą razem w podróż służbową do Łodzi. W trakcie wypełniania obowiązków służbowych Zduński w końcu przejrzy na oczy. Dostrzeże, że Kalina zdecydowanie coś do niego czuje! Paweł nie będzie wiedział co robić. Jest przecież w związku z Julką.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Czy tym razem Paweł ulegnie urokowi Kaliny? Czy zdradzi swoją partnerkę? Którą z dziewczyn ostatecznie wybierze? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2.

Olek zdradzi Anetę? Spędzi noc z Agą! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fred (gość)

    A mnie się marzy kurna chata ju la.

    17.11.2018 01:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×