"M jak miłość" odcinek 1402. Kinga usłyszy złe wieści od okulisty! Straci wzrok przy porodzie? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kinga i Piotrek wybiorą się do okulisty, by sprawdzić, dlaczego Zduńska straciła na chwilę niedawno wzrok. Lekarz nie będzie miał dla nich dobrych wieści... Sprawdź co wydarzy się w 1402. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1402. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Ciężarna Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) wpadła w panikę, gdy podnosząc Miśka (Aleksander Bożyk), straciła na chwilę wzrok. Szczególnie, że Zduńska kilka lat temu była przez pewien czas niewidoma po wypadku. Artur (Robert Moskwa) od razu zalecił jej wizytę kontrolną u okulisty.

Czy Kinga znowu straci wzrok? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 1402. odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) wybiorą się do specjalisty. Niestety, lekarz nie będzie miał dla nich dobrych wieści.
- Niestety, groźba odklejenia siatkówki jest realna. Dzisiaj radzimy sobie z tym metodami laserowymi i jeśli ten stan będzie się pogłębiał, to taki właśnie zabieg bym pani rekomendował. Ale na razie powinniśmy się skupić na tym, co teraz przed nami… Bo największym ryzykiem w tej sytuacji jest poród. Zalecałbym cesarskie cięcie, o ile nie chce pani ryzykować utraty wzroku… Na kiedy ma pani termin?
- Jestem w dwudziestym ósmym tygodniu ciąży, pierwsza połowa października, dziesiąty...
- Wprowadzimy leczenie i będziemy panią obserwować, ale jeśli dolegliwości się nasilą, trzeba będzie zrobić ten zabieg, nie czekając na poród. Czekanie byłoby wówczas zbyt niebezpieczne. I, oczywiście, proszę absolutnie unikać wszelkiego wysiłku…

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kinga weźmie do siebie słowa okulisty. Tylko czy opiekując się dwójką dzieci, Zduńska ma szansę na odpoczynek? Czy Kinga zastosuje się do zaleceń lekarza i będzie zdrowa? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych odcinkach "M jak miłość" w TVP2!

Kinga urodzi bliźniaczki! Zobacz pierwsze zdjęcia córeczek Zduńskich! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Obsada "M jak miłość" na 18. urodzinach serialu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×