"M jak miłość" odcinek 1402. Olek zdradzi Anetę? Spędzi noc z Agą! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Olek zacznie oddalać się od Anety i zbliżać się do Agi. Tak bardzo, że pewnego dnia obudzi się w jej łóżku! Sprawdź co wydarzy się w 1402. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) nie jest znany z wierności w stosunku do swoich partnerek. Najpierw zdradził Magdę (Anna Mucha) z Anetą (Ilona Janyst), co doprowadziło do rozwodu Chodakowskich. Później nie był wierny także Anecie... Od kiedy Kryńska diametralnie zmieniła swoje zachowanie, para wróciła do siebie i jest szczęśliwa. Jak się okaże, do czasu...

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Aneta będzie próbowała zmotywować Olka, aby po udanej operacji wrócił do pracy. Niestety przez jej trudny charakter, będzie dochodziło do wielu spięć między ukochanymi. Wtedy Olek zwróci uwagę na Agę (Ina Sobala), córkę Teresy (Joanna Sydor), z którą szybko się zaprzyjaźni. Opowie jej, że choć jego ręka jest już sprawna, to nie potrafi wrócić do pracy. Chodakowski znajdzie w Adze wsparcie i czułość, których brakuje mu ze strony Anety. Kryńska zauważy relację Olka i kelnerki i nie będzie potrafiła ukryć zazdrości. Widziałam jak na nią patrzysz. Jak w nią wlepiasz ten swój cielęcy wzrok! - zarzuci Chodakowskiemu. Chirurg, zamiast zapewnić dziewczynę o swoim uczuciu i wrócić z nią do domu, spędzi wieczór z Agą w bistro. W dodatku upije się i następnego dnia obudzi się w jej łóżku na zapleczu. Nie będzie pamiętał co wydarzyło się poprzedniej nocy. Zapyta Agę, czy coś się między nimi wydarzyło. Ona zaś okłamie go, że tak.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Aga, mimo że najpierw traktowała ich relację luźno i "wkręciła" Olka w wspólnie spędzoną noc, to później odkryje jaki naprawdę jest Olek i to bardzo jej się spodoba. Zaś Aneta ostrzeże Chodakowskiego, że nie jest kobietą, która wybaczy zdradę. - Gdyby mnie zdradził, to ja zabiłabym i jego i ją! - zażartuje. Czy między Olkiem i Agą dojdzie do czegoś więcej i Aneta ma się czego obawiać? I czy znowu stanie się żądnym zemsty koszmarem Chodakowskiego? Oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Marcin okłamie Anię i... spędzi noc z Izą? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×