"M jak miłość" odcinek 1403. Asia dowiaduje się o romansie Zosi i Eryka! Wpadnie w szał! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Asia jest przerażona i zrozpaczona swoim brakiem wpływu na Zosię. Zwierzy się Michałowi, że każda ich rozmowa kończy się kłótnią. Odkryje też, że Eryk ma szczęśliwą rodzinę, a przy okazji... romansuje z Zosią! Asia wpadnie w furię! Koniecznie oglądaj 1403. odcinek "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1403. już w poniedziałek, 3.12.2018 o 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) spędza kolejna bezsenną noc, bo Zosia (Julia Wróblewska) znów nie wraca do domu. O świcie Asia spotka w ogrodzie Michała (Paweł Deląg) i zwierzy mu się ze swoich problemów.
- Zosia?
- Baluje gdzieś po nocach, a ja nie wiem gdzie, z kim… i umieram ze strachu. Próbowałam z nią rozmawiać, prosiłam, groziłam... i nic! Zero kontaktu, grochem o ścianę…
- Moim zdaniem... to po prostu trzeba przeczekać. Jak ospę wietrzną… Ale z całego serca ci współczuję! Jak to dobrze, że ja nie mam dzieci i nigdy nie będę miał…
- Ostrożnie... Jeszcze wszystko może się zdarzyć! Nigdy nie mów „nigdy”…

Kiedy Zosia po kilku godzinach wreszcie wróci na Wietrzną, od razu pokłóci się z matką. Asia spróbuje jej wyjaśnić, że martwi się o córkę, ale ta złośliwie odpowie jej, że nic jej to nie obchodzi. Na wzmiankę o tym, że nie wyjedzie do Francji, Zosia odpowie Asi bardzo raniącymi słowami: - Nawet, jeśli nie wyjadę, to i tak nie będę z tobą mieszkała. Jestem pełnoletnia… i mogę robić, co chcę!.

Zosia okłamie Asię! Czy nastolatka spędzi noc ze starszym kochankiem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Joanna zdruzgotana rozmową pojedzie do studia nagraniowego, a tak czeka ją niekoniecznie miła niespodzianka - Eryk (Rafał Szatan), ale nie sam... Chodakowska wreszcie pozna rodzinę pianisty, która wróciła z wakacji. Pamiętając doskonale, jak Eryk ją adorował, mimo wszystko z uśmiechem powita jego żonę Dorotę (Agata Wątróbska), syna (Piotra Stefaniak) i córkę (Nikola Filak). - Nie wiedziałam, że masz taką wspaniałą rodzinę… A to niespodzianka!

Kilka godzin później, za sprawą przypadku Joanna odkryje, że to Eryk uwiódł Zosię i to dlatego dziewczyna nie wracała na noc domu! Marcin (Mikołaj Roznerski) pokaże Asi selfie Zosi i jej kochanka, które przez przypadek przesłała do Wojtka (Felek Matecki). Tego Asia już nie może wytrzymać i wściekła wróci do studia, by dopaść podstępnego podrywacza! Tak wkurzonej Asi jeszcze nie widzieliśmy!
- Ty cholerny sukinsynu!
- Wariatka! Odbiło ci? Co ty wyprawiasz?!
- Jeszcze się nawet nie rozkręciłam! Posłuchaj mnie uważnie… Jeśli jeszcze raz się z nią spotkasz… to cię zniszczę! Zrobię z twojego życia piekło… Rozumiesz?!

Kiedy, już spokojniejsza, wróci do domu znów spróbuje porozmawiać z Zosią. Okazuje się, że nastolatka wiedziała, że Eryk ma rodzinę! Pianista wmówił jej jednak, że jest z żoną w separacji. - Boże, Zosiu… Widziałam ich dzisiaj razem i z całą pewnością nie są w separacji… Zosia jednak jak zwykle wybuchnie złością i nie będzie chciała słuchać matki. Wybiegnie z domu i pojedzie wprost do Eryka. Niestety, czeka ją rozczarowanie... Mężczyzna odrzuci jej zaloty i zdecydowanie zakończy ich znajomość, co nie spodoba się dziewczynie.
- Moja rodzina wróciła znad morza i dla mnie oznacza to, wybacz… koniec przygody!
- Jak to...?
- Nigdy więcej tu nie przychodź. Nie dzwoń, najlepiej zapomnij, że w ogóle się znamy!

Okaże się, że dla Eryka była to tylko chwilowa zabawa, a dla Zosi jej koniec oznacza złamane serce. Mężczyzna jest gotowy na wszystko, by żona nie dowiedziała się o jego romansie, a Zosia nie wie już, co dalej robić, spaliła za sobą wszystkie mosty. Zrozpaczona pojedzie nad Wisłę... i to tam odsłucha wiadomość, którą nagrała jej matka.

Wiem, że jesteś na mnie zła, ale ja po prostu bardzo się o ciebie martwię... Martwię się, bo bardzo cię kocham. A Eryk... Zosiu, zrozum, ten człowiek cię okłamuje, krzywdzi… Przykro mi, kochanie… ale taka jest prawda! Zosieńko…? Proszę cię, wróć do domu… Czekam na ciebie, będę czekała całą noc… albo dłużej! Jak długo będzie trzeba…

Czy słowa Asi poruszą serce i sumienie Zosi? Czy dziewczyna wróci do domu? Oglądaj najnowsze odcinki "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o 20.55 w TVP2!

Ula nie pożegna się z Markiem? Iga Krefft o odejściu Kacpra Kuszewskiego [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×