"M jak miłość" odcinek 1403. Marcin będzie zazdrosny o Izę! Zostawi dla niej Anię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Iza coraz bardziej panikuje na myśl o powrocie Artura i zwierza się ze swoich lęków Jakubowi. Gdy przyjdzie razem z nim na imprezę do bistro, wzbudzi zazdrość w Marcinie. Mimo propozycji Jakuba, to Marcin odprowadzi Izę do domu. Sprawdź, co wydarzy się w 1403. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1403. w poniedziałek, 3.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pełna niepokoju Iza (Adriana Kalska) wpadnie w panikę, kiedy w nocy usłyszy koty sąsiada. Będzie tylko gorzej, gdy rano przed domem znajdzie białą różę, kolejną... Przerażona zadzwoni do Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), a on spróbuje ze wszystkich sił ją uspokoić. Jednak to na nic.

Marcin okłamie Anię i... spędzi noc z Izą? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 1403. odcinku "M jak miłość" Iza zwierza się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) ze swoich obaw przed Arturem (Tomasz Ciachorowski), a nawet mówi mu, że jest gotowa uciec przed nim do Warszawy. Co więcej, znalazła już mieszkanie tuż obok Marcina! Czy będą sąsiadami? Co na to Ania (Maria Pawłowska)?

Wkrótce Marcin urządzi w bistro imprezę imieninową dla Szymka (Stanisław Szczypiński). Wśród zaproszonych będzie Iza z Mają (Anna WIerzchoń). Okaże się, że kobieta przyjdzie nie tylko z córką, ale i z... Jakubem! Marcin widząc ich razem poczuje narastającą zazdrość i to z nimi spędzi większość wieczoru, zamiast swojej nowej ukochanej, Ani. Finalnie to Chodakowski odwiezie Skalską do domu, mimo że Jakub proponował to pierwszy. Chociaż do niczego między nimi nie dojdzie i Marcin wróci na noc do Ani, to wciąż będzie myślał właśnie o Izie... Czy zostawi to, co dotychczas zbudował i zawalczy o Izę? Oglądaj najnowsze odcinki "M jak miłość" w poniedziałki i wtorki wieczorem w TVP2!

Iza i Marcin na romantycznej wycieczce nad Wisłą. Będą szczęśliwi? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • lol xd (gość)

    looooooooooooooooooooooooooool xd

    25.11.2018 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×