"M jak miłość" odcinek 1403. Marcin zorganizuje imprezę imieninową dla Szymka! Zobacz, jak będzie wyglądała uroczystość! [DUŻO ZDJĘĆ]

W 1403. odcinku "M jak miłość" Marcin urządzi dla Szymka imprezę imieninową w bistro. Kto będzie się dobrze bawił? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz naszą uroczą galerię, pełną zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1403. już w poniedziałek, 3.12.2018 o 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski), który po śmierci ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) został samotnym ojcem Szymka (Stanisław Szczypiński), bardzo troszczy się o syna. W 1403. odcinku "M jak miłość" zorganizuje huczną imprezę imieninową dla Szymka w bistro Kingi. Nie zabraknie na niej Ani (Maria Pawłowska) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Marcin zaprosi także Izę (Adriana Kalska) z Mają (Anna Wierzchoń), która przyjdzie z... Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski)! Chodakowski będzie miał problemy z ukryciem swojej zazdrości...

Zazdrosny o Izę Marcin odwozi ją do domu po imprezie. Zostawi Anię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcin podczas uroczystości zrobi wszystko, by jak najwięcej czasu spędzić z Izą. Aleksandra zaś, błyskawicznie zauważy, że syn jest bardziej zainteresowany Lewińską niż obecną ukochaną. Postanowi działać i delikatnie zasugeruje Ani, by uważała na Marcina.

Mama Marcina zrobi wszystko, aby Ania została jej synową! Co na to Chodakowski? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szczęśliwy Szymek nie będzie jednak zwracał uwagi na problemy dorosłych i będzie beztrosko bawił się z rówieśnikami. Zobaczcie urocze zdjęcia z jego święta!

Zobacz galerię

Mikołaj Roznerski o Izie w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×