"M jak miłość" odcinek 1404. Kolejna śmierć w Grabinie? Proboszcz mdleje na wieść o przeszłości Żaka! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Ksiądz proboszcz, który zatrudnił nowego organistę, na wieść o tym, kim mężczyzna jest naprawdę źle się poczuje i wyląduje w szpitalu! Czy to zawał? Diagnoza już w 1404. odcinku "M jak miłość".

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1404. już wtorek 4 grudnia o 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki) zatrudnił nowego organistę, Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec), od grupy wiejskich kobiet dowiaduje się, że mężczyzna nie jest taki, jak się wydawało. Okazuje się, że Żak ma nieciekawą przeszłość - okradł i oszukał Kisielową (Małgorzata Rożniatowska)! Kiedy kapłan się o tym dowie, poczuje silny ból i wyraźnie osłabnie. Pani Zofia, pewna, że proboszcz ma zawał, wraz z Robertem zawożą go do przychodni, by zbadała go Agata (Katarzyna Kwiatkowska). Jaką diagnozę postawi?

Wynik testu ciążowego wiele zmieni u Marzenki! Jak zareaguje Andrzejek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Agata ogłasza, że księdzu nic nie zagraża i że nie ma zawału. Kisielowa, zamiast ucieszyć się z diagnozy, pokłóci się z lekarką! Do akcji wkroczy Artur (Robert Moskwa) i jeszcze raz zbada proboszcza. Jego diagnoza potwierdzi słowa Agaty i wykluczy zawał. Zamiast tego okaże się, że dolegliwości duchownego wynikają z... niestrawności!

Czy tym razem Pani Zofia nie będzie się awanturowała? Czy Robert się zrehabilituje w oczach kapłana po tym, jak przywiózł go do lekarza?

Budzyński pomoże prostytutce. Dostanie zapłatę w naturze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×