"M jak miłość" odcinek 1404. Wynik testu ciążowego odmieni myślenie Marzenki! Jednak zajdzie w ciążę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1404. odcinku serialu "M jak miłość" Marzenka zacznie zupełnie inaczej myśleć o powiększeniu rodziny! Co się wydarzy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1404. we wtorek, 4.12.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) bardzo chce mieć dziecko. Marzenka (Olga Szomańska) jednak boi się zajścia w ciążę i w tajemnicy przed mężem stosuje antykoncepcję. W pewnym momencie Andrzejkowi udało się jednak odkryć jej oszustwo. Postanowił odpłacić jej pięknym za nadobne. Podmienił tabletki antykoncepcyjne na witaminy!

Paweł odkryje, że Kalina go kocha! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Żona Lisieckiego zacznie się dziwnie czuć. Niczego nieświadoma Marzenka w 1404. odcinku serialu "M jak miłość" zrobi sobie test ciążowy. Wie, że szanse są niewielkie, ale jednak postanawia to sprawdzić. Wynik będzie negatywny, ale zamiast się cieszyć, kobieta zacznie zastanawiać się, czego tak naprawdę chce. Będzie miała także wyrzuty sumienia, że przez tak długi czas okłamuje swojego męża.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Wygląda na to, że teraz małżonkowie na poważnie wezmą się powiększanie rodziny! Aby dowiedzieć się, jakie będą efekty tych starań, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2!

Olek zdradzi Anetę? Spędzi noc z Agą! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×