"M jak miłość" odcinek 1405. Budzyński pomoże prostytutce. Dostanie zapłatę w naturze? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Wkrótce Budzyński i Piotr będą mieli nową klientkę - prostytutkę Sandrę. Kobieta, w podziękowaniu za pomoc, zaoferuje Andrzejowi swoje usługi! Sprawdź, co wydarzy się w 1405. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1405. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że twórcy "M jak miłość" nie dadzą nam się nudzić. Jak podaje Świat seriali, wkrótce w serialu pojawi się nowa postać (grana przez Annę Oberc), która zamiesza w związku Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha), a nawet - w tak udanym małżeństwie jak Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)!

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1405. odcinku "M jak miłość" Budzyński i Zduński zyskają nową klientkę. Będzie nią prostytutka Sandra, której prawnicy przez przypadek pomogą - wybawią ją z problemów z sutenerem. Po wszystkim dziewczyna niemal zmusi Andrzeja, by dał jej swoją wizytówkę. Ku zdziwieniu Magdy i obu prawników, Sandra pojawi się później w kancelarii. Przyjdzie, ponieważ będzie chciała podziękować Budzyńskiemu w... naturze! Adwokat oburzy się tą propozycją i zirytowany wyprosi ją z biura.

Wtedy, kobieta postanowi skierować swoje zainteresowanie na Piotra. Zacznie śledzić Zduńskiego i zmusi go, by zgodził się ją reprezentować. Czy Sandra zniszczy związek Piotrka i Kingi? A może zagnie parol na Budzyńskiego? Wiadomo już, że Magda i Andrzej będą mieli kłopoty przez inną nową bohaterkę... Aby dowiedzieć się co wydarzy się u bohaterów serialu, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Ania namiesza w życiu Magdy? Dojdzie do rozstania Marszałek i Budzyńskiego? [CO SIĘ WYDARZY] Zobacz więcej

Zobacz galerię

Anna Mucha o nowej bohaterce w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×