"M jak miłość" odcinek 1405. Marcin i Jakub pobiją się o Izę! Czy to koniec ich przyjaźni?! [STRZESZCZENIE ODCINKA]

Jakub ma bardzo poważne plany względem Izy, a Marcin nie potrafi już dłużej udawać, że go to w ogóle nie rusza. W 1405. odcinku serialu "M jak miłość" między bohaterami dojdzie ostatecznie do konfrontacji w ringu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1405. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) jest obecnie w związku z Anią (Maria Pawłowska). Nie może jednak zapomnieć o swoich uczuciach wobec Izy (Adriana Kalska), z którą ma córeczkę Maję (Anna Wierzchoń). Jednak gdy jego przyjaciel, Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), poprosił go o zgodę na randkowanie z matką jego dziecka, zgodził się, wierząc że uda mu się o niej zapomnieć. Tak się jednak nie stało.

Iza będzie z Marcinem, ale Artur nie da o sobie zapomnieć! Co z Anią? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Marcin sprytnie będzie maskował swoje uczucia, ale czarę goryczy przeleje informacja o tym, że Jakub zaprosił Izę na Mazury. W 1405. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin i Jakub spotkają się na sali treningowej. Z pozoru przyjacielski sparing przerodzi się w prawdziwą walkę. Jakub nie będzie miał szans. Będzie zaskoczony agresją kolegi i ledwo pozbiera się po krwawej walce. Co więcej, jeszcze tego samego dnia Iza wyzna Marcinowi miłość i wyląduje z nim w łóżku!

Namiętny seks Izy i Marcina! Chodakowski po pijaku zdradzi Anię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Czy to już koniec przyjaźni między Marcinem a Jakubem? Czy przez miłość do Izy, Marcin zapomni wszystko, co Jakub dla niego zrobił? Jak dalej potoczą się losy miłosnego czworokąta pomiędzy Marcinem, Anią, Izą i Jakubem? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×