"M jak miłość" odcinek 1405. Matka Marcina nienawidzi Izy? Seniorka zrobi wszystko, by się jej pozbyć! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Aleksandra nie znosi Izy. Matka Marcina nie chce by kobieta, która była związana z szaleńcem i niemal zniszczyła życie jej syna, zamieszkała obok niego. Seniorka spróbuje pozbyć się matki Mai. Czy jednak się jej to uda?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1405. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie przepada za Izą (Adriana Kalska) i wcale tego nie ukrywa. Chodakowska spróbuje wpłynąć na syna, by odciął się od dawnej miłości. W kolejny poniedziałek seniorka odkryje, że Iza chce zamieszkać tuż obok jej syna… i od razu sięgnie po telefon.

Zaniepokojona tym, jak przeprowadzka dziewczyny wpłynie na Marcina.
- Synku, to twoje życie, twoje sprawy, ale…
- Nie podoba mi się ten wstęp…
- Przed chwilą wyszła ode mnie Iza, zostawiła Maję. I moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, żeby ona zamieszkała dwa piętra wyżej.
- Mamo… błagam…
- Wiesz, co to dla ciebie oznacza? Że będzie ci naprawdę bardzo trudno na nowo ułożyć sobie życie. A co z Anią? Ania o tym wie? Mieliście chyba po jej powrocie zamieszkać razem?
- Pogadamy wieczorem!
- Wieczorem będzie za późno, Iza pojechała właśnie do notariusza…

Ania podstępem spróbuje pozbyć się Izy! Co wymyśliła? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sekundę później Chodakowski – zirytowany – rozmowę zakończy. Jego matka jednak się nie podda i w finale o pomoc poprosi Olka (Maurycy Popiel).
- Kto raz zdradził, nadużył twojego zaufania, zawsze może znowu to zrobić, nie rozumiesz? I nie podoba mi się to, że Iza tak na niego poluje...
- A może Iza po prostu… nadal Marcina kocha?
- I co mu po takiej miłości? I po takiej kobiecie? Chcesz, żeby twój brat znów się sparzył? Żeby Iza znów rozwaliła mu życie?(…) Iza jest mamą Mai, należy do rodziny i zawsze będę jej we wszystkim pomagać, ale uważam, że Marcin powinien związać się z Anią! To dla niego jest odpowiednia kobieta. Kocha go, jest dla niego idealną partnerką…
- Ale Iza…
- Iza miała swoją szansę, zresztą niejedną i wszystko zniszczyła!(…) Masz porozmawiać z bratem, rozumiesz? Porozmawiasz z nim?
- Tak jest...

Co wydarzy się dalej? Aby poznać dalsze losy bohaterów "M jak miłość", oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    I tak marcin Nie będzie z Ania on wybierze ize to ją kocha a nie anie ona to może zapomnieć o nim raz na zawsze

    07.12.2018 06:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×