"M jak miłość" odcinek 1405. Namiętny seks Izy i Marcina! Chodakowski po pijaku zdradzi Anię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Iza i Marcin z "M jak miłość" wylądują razem w łóżku! Rodzice małej Mai w 1405. odcinku dadzą się ponieść namiętności. Chodakowski zdradzi tym samym Anię po pijaku. Jak będzie dalej wyglądała jego relacja z dziennikarką? Czy to koniec ich związku? Sprawdźcie, co wydarzy się w jednym z grudniowych odcinków "M jak miłość". Zobaczcie też gorące zdjęcia Izy i Marcina!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1405. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znaleźli szczęście u boku innych partnerów. Nie tak dawno Chodakowski pozwolił przecież Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) umówić się na randkę ze Skalską. Na imprezie imieninowej Szymka (Stanisław Szczypiński) Izie towarzyszył już policjant.

To jednak w bistro Chodakowski uświadomił sobie, że wciąż coś czuje do matki Mai. Odwiózł nawet Skalską do domu, mimo że Jakub proponował to pierwszy. Chociaż do niczego między nimi wtedy nie doszło, wybuch namiętności między dawnymi kochankami był nieunikniony. W 1405. odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin dadzą się w końcu ponieść namiętności i wylądują razem w łóżku! Jak do tego dojdzie?

Zazdrosny o Izę Marcin odwozi ją do domu po imprezie. Zostawi Anię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po tym jak sąd ogłosi rozwód Skalskich, Iza otworzy szampana. Do jej drzwi zapuka jednak niespodziewanie Marcin, który wpadnie zobaczyć jej nowe mieszkanie i zapytać o samopoczucie. Jak podaje "Świat Seriali" pijana Skalska przeprosi Chodakowskiego za to, że zwątpiła w jego niewinność.
-Żałuję, że zawiodłam twoje zaufanie. Jak mogłam wtedy w ciebie zwątpić? Nie powinnam nigdy, przenigdy... I ten cały bałagan z Arturem... Myślisz, że kiedyś mi to wybaczysz, zapomnisz?
-Już zapomniałem
-To dlaczego już mnie nie kochasz? Przepraszam, nie powinnam, to przez te bąbelki. Wypiłam szampana na pusty żołądek... - przyzna zawstydzona Iza.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

To wtedy Marcin przyciągnie Izę do siebie i zacznie ją namiętnie całować. Następnie zaniesie ukochaną do łóżka i tam oddadzą się przyjemności. W galerii możecie zobaczyć gorące zdjęcia Izy i Marcina! Powinni do siebie wrócić?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Marcin i Iza między nimi tak iskrzy że ja mam ciarki

    08.12.2018 14:25
  • Łachacha (gość)

    Ania i wyłącznie. Pewnie Marcin zostawi anie dla Izy i okaze się że Ania jest w ciąży haha

    01.12.2018 06:52
  • Qwerty (gość)

    Pewnie sie okaże że Iza znowu będzie w ciąży z Marcinem. A z Olka też robią lovelasa a ta cała Aga z którą zdradzi Anete jest brzydsza od nocy listopadowej... I pewnie będzie tak że Oluś opowie o wszystkim Magdzie a ta go opierdzieli

    29.11.2018 14:02
  • Cała ja (gość)

    Powinien Marcin być Izą i tylko z nią a

    28.11.2018 14:12
  • Ha (gość)

    Powinno do siebie wrócić

    26.11.2018 20:42
  • M. (gość)

    Żenada jak nie usuną tej całej Izy to nie ma po co oglądać.

    26.11.2018 18:06
  • ewa (gość)

    Marcin przystojny wykształcony ustawiony lubiany a żyje jakby Boga nie było szkoda.

    26.11.2018 17:26
  • KRIKI (gość)

    On powinien być z Izą, Ania jest straszna jak strach na wróble ,a tak wogle jak się prześpią to znaczy ,że jednak się kochają nie ważmne ,że po pijaku ,ale się kochają.....Anka Precz!!!

    26.11.2018 15:05
  • Zalamana (gość)

    Dla mnie Marcin powinien być z Anią dużo mu pomogła ale jak zawsze prywatnie razem to czemu w filmie hahaha ten film zaczyna być taki sam jak moda na sukces nie chce go się już oglądać bez Lucjana i teraz jeszcze Marka

    26.11.2018 09:56
  • Jaga (gość)

    Ha ha ha!

    26.11.2018 06:55
  • Jaka ja (gość)

    Izą i Marcin tak!!!Tylko dla was oglądam ten serial, oni muszą być razem!Ania precz! W ogóle nie pasuje do Marcina, jej wredny wyraz twarzy mnie denerwuje!

    24.11.2018 23:20
  • Ewa (gość)

    Ja też tak uważam, ta Ania jest straszna!Nie da się jej oglądać!

    24.11.2018 23:17
  • Lidia (gość)

    Iza ,to nie jest kobieta dla Marcina,jest jak dla mnie nic nie warta ,bez charakteru bezwolnam,dajaca soba manipolowac ,powinien to raz na zawsze zrozumiec bo to zadna partnerka zyciowa,a dla mnie to najgorsze co moglo spotkac serial to powrot tego pasztetu krowiastego jakim jest Martusia,bylam bardzo zadowolona ze tego babska nie bylo,jak wogole taki Budzynski mogl cokolwiek czuc do tego badziewa,powinien sie jej dobrze przyjrzec i sobie to uswiadomic,a scenarzysci nie h nie robia z tego paskudztwa kobietę majaca jakielkolwiek powodzenie u facetow bo to wręcz smieszne ,jest obrzydliwa

    24.11.2018 20:53
  • Arnika (gość)

    szkoda Ani pomogla mu w najtrudniejszych momentach

    24.11.2018 15:44
  • Kammma (gość)

    Marcin babidamek :-( Znowu zawróci biednej izie w głowie przespi się i zostawi i wróci do tej po wscipskiej baby która jest tak okropna że ciśnienie podnosi, usuńcie ją wkoncu z serialu nie da się jej oglądać !!!

    24.11.2018 07:20
  • Kammma (gość)

    Marcin babidamek :-( Znowu zawróci biednej izie w głowie przespi się i zostawi i wróci do tej po tej wscipskiej baby która jest tak okropna że ciśnienie podnosi, usuńcie ją wkoncu z serialu nie da się jej oglądać !!!

    24.11.2018 07:18